فرماندار اصفهان توجه به تجربه و جوان گرایی را برای انتخاب رؤسای ستادهای مناطق حائز اهمیت دانست

فرماندار اصفهان اظهار داشت: رؤسای ستادهای مناطق بایستی پاسخگو بوده و برای پیشبرد بهتر امور برنامه ریزی و ابتکار عمل داشته باشند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با معتمدین مناطق ۷،۱۳،۴،۱۶،۱۷،۱۸،۱۹ و ۲۰ اصفهان، خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات با حضور پرشور و مشارکت حداکثری مردم تأثیر بسزایی در سرنوشت و تعالی کشور دارد.

فرماندار اصفهان افزود: رؤسای ستادهای مناطق بایستی پاسخگو بوده و برای پیشبرد بهتر امور برنامه ریزی و ابتکار عمل داشته باشند.

احمدی با بیان اینکه افزایش اختیارات و پاسخگو بودن باعث موفقیت بیشتری می شود، عنوان کرد: رؤسای ستادهای مناطق بایستی توان مدیریتی قوی برای برگزاری انتخابات داشته باشند و امور محوله را با دقت و مجدانه پیگیری و دنبال کنند.

 وی افزود: تجربه، جوان گرایی و آموزش، ۳ رکن مهم در چینش رؤسای ستادهای مناطق بوده که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 8 =