فرماندار اصفهان: رؤسای ستادهای مناطق باید توان مدیریتی قوی برای برگزاری انتخابات داشته باشند

فرماندار اصفهان تصریح کرد: باید از ظرفیت های خوب موجود در مناطق برای مشارکت حداکثری در انتخابات بهره بگیریم که در این راستا، هرگونه شبکه سازی، ارتباط مستقیم و آموزش، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و این مهم مستلزم کار تیمی و برنامه ریزی دقیق است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با معتمدین مناطق ۱۲، ۱۳، ۱۴ و ۱۵ اصفهان، خاطرنشان کرد: ما بایستی از تجربیات پیشکسوتان برگزاری انتخابات در گروه مشاورین انتخابات استفاده کنیم.

فرماندار اصفهان بر لزوم توجه به جلب مشارکت و آموزش عوامل برگزاری انتخابات در مناطق تأکید کرد و گفت: باید از ظرفیت های خوب موجود در مناطق برای مشارکت حداکثری در انتخابات بهره بگیریم که در این راستا، هرگونه شبکه سازی، ارتباط مستقیم و آموزش، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و این مهم مستلزم کار تیمی و برنامه ریزی دقیق است.

احمدی افزود: رؤسای ستادهای مناطق بایستی توان مدیریتی قوی برای برگزاری انتخابات داشته باشند و امور محوله را با دقت و مجدانه پیگیری و دنبال کنند.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + ده =