فرماندار اصفهان: رؤسای ستادهای مناطق باید توان مدیریتی قوی برای برگزاری انتخابات داشته باشند

فرماندار اصفهان تصریح کرد: باید از ظرفیت های خوب موجود در مناطق برای مشارکت حداکثری در انتخابات بهره بگیریم که در این راستا، هرگونه شبکه سازی، ارتباط مستقیم و آموزش، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و این مهم مستلزم کار تیمی و برنامه ریزی دقیق است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با معتمدین مناطق ۱۲، ۱۳، ۱۴ و ۱۵ اصفهان، خاطرنشان کرد: ما بایستی از تجربیات پیشکسوتان برگزاری انتخابات در گروه مشاورین انتخابات استفاده کنیم.

فرماندار اصفهان بر لزوم توجه به جلب مشارکت و آموزش عوامل برگزاری انتخابات در مناطق تأکید کرد و گفت: باید از ظرفیت های خوب موجود در مناطق برای مشارکت حداکثری در انتخابات بهره بگیریم که در این راستا، هرگونه شبکه سازی، ارتباط مستقیم و آموزش، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و این مهم مستلزم کار تیمی و برنامه ریزی دقیق است.

احمدی افزود: رؤسای ستادهای مناطق بایستی توان مدیریتی قوی برای برگزاری انتخابات داشته باشند و امور محوله را با دقت و مجدانه پیگیری و دنبال کنند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =