تجلیل فرماندار اصفهان از گروه سرود مدرسه امام محمد باقر (ع) اصفهان برای کسب رتبه برتر کشور

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما بایستی به پیروزی های گذشته افتخار کرده و به افق بلند آینده توجه داشته باشیم که ایم مهم همواره مورد تأکید رهبر فرزانه انقلاب بوده است.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، ، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین تجلیل از گروه سرود مدرسه امام محمد باقر (علیه السلام) ناحیه ۶ اصفهان ، با بیان اینکه گروه سرود اصفهان در کشور زبان زد و الگو است، خاطرنشان کرد: اصفهان مهد و مرکز هنر است.

فرماندار اصفهان افزود: هنر ابعاد و رشته های مختلفی دارد و فعالیت در یکی از رشته های هنری نباید مانع فعالیت در دیگر رشته های هنری و علمی شود.

احمدی تصریح کرد: ما بایستی به پیروزی های گذشته افتخار کرده و به افق بلند آینده توجه داشته باشیم که ایم مهم همواره مورد تأکید رهبر فرزانه انقلاب بوده است.

گفتنی است، فرماندار اصفهان در پایان از گروه سرود مدرسه امام محمد باقر (علیه السلام) ناحیه ۶ اصفهان که موفق به کسب رتبه برتر سرود در کشور در سال ۱۴۰۲ شده اند، تجلیل کرد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =