حضور فرماندار اصفهان در طرح رزمایش جهادی محرومیت زدایی در ۲۰۲۰ محله در منطقه حصه جنوبی

این طرح توسط اداره بهزیستی شهرستان و با حضور معاون خدمات راهبردی و توسعه سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی استان و تعدادی از دستگاه های اجرایی ذی ربط با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات محرومین بالاخص مشکل مسکن و ایجاد اشتغال پایدار برای آنها برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (سه شنبه) در طرح رزمایش جهادی محرومیت زدایی در دو هزار و بیست محله واقع در حصه جنوبی فرهنگسرای استاد شریعت شرکت کرد.

گفتنی است، این طرح توسط اداره بهزیستی شهرستان و با حضور معاون خدمات راهبردی و توسعه سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی استان و تعدادی از دستگاه های اجرایی ذی ربط با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات محرومین بالاخص مشکل مسکن و ایجاد اشتغال پایدار برای آنها برگزار شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =