حضور فرماندار اصفهان در مراسم بزرگداشت ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان و یادواره ۸۶ شهید دبیرستان پسرانه سعدی

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر متحد شویم و نگذاریم توطئه های شوم دشمنان علیه کشور ما محقق شود.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در دبیرستان پسرانه ماندگار نمونه مردمی سعدی واقع در ناحیه ۳ آموزش و پرورش اصفهان، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مدرسه، با شرکت در مراسم بزرگداشت ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار اصفهان و یادواره ۸۶ شهید والامقام دبیرستان سعدی، با تأکید بر اهمیت تبیین بزرگداشت ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان، خاطرنشان کرد: ۲۵ آبان ماه روز بزرگ و از ایام الله است که در این روز ۳۷۰ شهید تشییع و در همان روز تعداد زیادی برای دفاع از مرزها و حفظ کشور و ادامه راه شهدای عالیقدر عازم جبهه های حق علیه باطل شدند، از این رو بزرگداشت این روز بسیار حائز اهمیت است.

فرماندار اصفهان افزود: ۲۵ آبان به ما درس بصیرت، آگاهی، زمان شناسی و ولایتمداری می دهد که با وجود اینها کشور ما از توطئه های دشمنان حفظ می شود. .

احمدی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس، ۸۶ نفر از این دبیرستان عازم جبهه های حق علیه باطل شدند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، تأکید کرد: ما باید با یکدیگر متحد شویم و نگذاریم توطئه های شوم دشمنان علیه کشور ما محقق شود و دانش آموزان این دبیرستان باید ادامه دهنده راه شهدا بوده و راه درست را از نادرست تشخیص دهند و افتخارآفرینان کشور باشند.

گفتنی است با حضور فرماندار اصفهان، زنگ حماسه و ایثار در دبیرستان ماندگار نمونه مردمی سعدی به صدا در آمد.

لازم به ذکر است، با حضور فرماندار اصفهان، از دانش آموزان ممتاز این دبیرستان تقدیر شد.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + بیست =