دومین دوره انتخابات نمایندگان شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردمی شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید مراقب باشیم که رسانه های بیگانه ما را  به عدم مشارکت در انتخابات و یا انتخاب افرادی که کشور را معطل می کنند، ترغیب نکنند و در مقابل بمب باران دشمن مقاومت کنیم تا تأثیر آن را در آینده در روند پیشرفت کشور مشاهده نماییم.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در دومین دوره انتخابات نمایندگان شورای توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان، با بیان اینکه اقدامات و فعالیت های مجموعه های مردم نهاد باعث مشارکت مردم در عرصه های مختلف می شود، خاطرنشان کرد: نمایندگان منتخب بایستی علاوه بر انجام وظایف محوله در سازمان مردم نهاد خود، مسئولیت بالاتر و مهمتری نیز دارد که باید در آن به بهترین نحو نقش آفرینی کنند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه نمایندگان منتخب بایستی نگاه فراتر از سمن خود و ارتباط تنگاتنگ با دیگر سمن ها داشته باشند، افزود: ارتباط نمایندگان منتخب با دیگر سمن ها باعث می شود از مسائل و مشکلات آنها مطلع شوند و در جهت رفع این مسائل و مشکلات تلاش و تسهیلگری نمایند.

احمدی تصریح کرد: ما با منتخبین سمن ها همکاری لازم را خواهیم داشت و در برنامه های مربوطه دعوت خواهند شد.

وی در ادامه گفت: سمن ها از بین داوطلبان باید فرد اصلح، وقت گذار و مؤثری را انتخاب کنند که اهتمام فراسمنی داشته باشد و نماینده منتخب نیز باید نسبت به انجام وظیفه محوله به نحو احسن اقدام نماید که این مهم نمونه ای از مشارکت سمن ها در انتخاب نماینده خود است که تعیین این نماینده باعث تسهیل امور خواهد بود.

فرماندار اصفهان با اشاره به انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری نیز افزود: یکی از موضوعاتی که ضرورت دارد همگان مورد توجه قرار دهند و در ثبات و تعالی کشور تأثیرگذار است، انتخابات است و اینکه نمایندگان منتخب چه تأثیری در سرنوشت کشور خواهند داشت.

احمدی با بیان اینکه هدف دشمنان این است که ما را با بمب های نا امیدی بمب باران کنند، تأکید کرد: باید مراقب باشیم که رسانه های بیگانه ما را  به عدم مشارکت در انتخابات و یا انتخاب افرادی که کشور را معطل می کنند، ترغیب نکنند و در مقابل بمب باران دشمن مقاومت کنیم تا تأثیر آن را در آینده در روند پیشرفت کشور مشاهده نماییم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 17 =