فرماندار اصفهان از رسیدگی به صلاحیت ۵ داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ارامنه جنوب ایران و اعلام به آنها خبر داد

فرماندار اصفهان اعلام کرد: رسیدگی به صلاحیت ۵ نفر از داوطلبین انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای حوزه ارامنه جنوب ایران توسط هیأت اجرایی مرکز این حوزه انتخابیه در فرمانداری اصفهان بررسی و به آنان اعلام شد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان و رئیس مرکز حوزه انتخابیه ارامنه جنوب ایران اعلام کرد: رسیدگی به صلاحیت ۵ نفر از داوطلبین انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای حوزه ارامنه جنوب ایران توسط هیأت اجرایی مرکز این حوزه انتخابیه در فرمانداری اصفهان بررسی و به آنان اعلام شد.

ضمناً افرادی که صلاحیت آنان توسط هیأت اجرایی، عدم تأیید و یا عدم احراز تشخیص داده شده می‌توانند به میز خدمت مجازی شورای نگهبان به آدرس https://keshvar.moi.ir مراجعه و اعتراض خود را اعلام نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شانزده =