فرماندار اصفهان: اقناع نخبگان و مؤثرین بازار اصفهان از اهمیت بسیاری برخوردار است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: برگزاری انتخابات، نظارت بر انتخابات، رسیدگی به شکایات و اعلام نتایج انتخابات برعهده کمیته اجرایی تشکیل هیأت امنای بازار اصفهان است که این مهم در روزهای آینده انجام خواهد شد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کمیته اجرایی تشکیل هیأت امنای بازار اصفهان که پیرامون نهایی سازی فرآیند اجرای انتخابات برگزار شد، با بیان اینکه خط قرمز ما انقلاب و ولایت است، اظهار داشت: انتخابات هیأت امنای بازار پایه ریزی اقدامی اساسی و بنیادی است و در این خصوص علاوه بر اینکه باید  انعطاف پذیر باشیم، باید دقت کافی نیز داشته باشیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم اقناع نخبگان و مؤثرین بازار، افزود: بحمد الله جلسات خوبی بین مؤثرین بازار برگزار شده و این روند برای دیگر افراد که در موضوع بازار دخیل هستند همچون حوزه علمیه و یا برخی از علما، انجام و برنامه ریزی های لازم در این راستا صورت پذیرد.

احمدی عنوان کرد: تلاش کنیم که منطقه بندی بازار به گونه ای باشد که در تنظیم اساسنامه تغییر چندانی اعمال نشود، چراکه این تغییرات باعث سلب اعتماد می شود.

فرماندار اصفهان افزود: برگزاری انتخابات، نظارت بر انتخابات، رسیدگی به شکایات و اعلام نتایج انتخابات برعهده کمیته اجرایی تشکیل هیأت امنای بازار اصفهان است که این مهم در روزهای آینده انجام خواهد شد.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شانزده =