فرماندار اصفهان: امروز بسیج الگویی برای دیگر کشورها و مجاهدین سراسر دنیاست

فرماندار اصفهان عنوان کرد: خدمات ویژه بسیج در عرصه های مختلف بیانگر انسجام و نقش آفرینی مردم در بخش های مختلف است و این نسل توانسته است الگویی برای دیگر کشورها و مجاهدین سراسر دنیا باشد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه همایش اقتدار بسیج در بهارستان، با بیان اینکه بسیج نسل پاک و مقدسی است که برای حفاظت از دین، انقلاب و کشور در همه عرصه ها جان فشانی کرده است، خاطرنشان کرد: اگر شجره طیبه بسیج در دوران دفاع مقدس به حفظ مرزهای جغرافیایی اهتمام داشت، پس از آن حافظ مرزهای اعتقادی و دینی جامعه بود.

فرماندار اصفهان به خدمات بسیج در عرصه های مختلف اشاره کرد و افزود: خدمات ویژه بسیج در عرصه های مختلف بیانگر انسجام و نقش آفرینی مردم در بخش های مختلف است و این نسل توانسته است الگویی برای دیگر کشورها و مجاهدین سراسر دنیا باشد.

گفتنی است، به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج، همایش اقتدار بسیج به همت ناحیه مقاومت بسیج حضرت امام حسین (علیه السلام) در بهارستان برگزار شد.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 11 =