فرماندار اصفهان: امروز بسیج الگویی برای دیگر کشورها و مجاهدین سراسر دنیاست

فرماندار اصفهان عنوان کرد: خدمات ویژه بسیج در عرصه های مختلف بیانگر انسجام و نقش آفرینی مردم در بخش های مختلف است و این نسل توانسته است الگویی برای دیگر کشورها و مجاهدین سراسر دنیا باشد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه همایش اقتدار بسیج در بهارستان، با بیان اینکه بسیج نسل پاک و مقدسی است که برای حفاظت از دین، انقلاب و کشور در همه عرصه ها جان فشانی کرده است، خاطرنشان کرد: اگر شجره طیبه بسیج در دوران دفاع مقدس به حفظ مرزهای جغرافیایی اهتمام داشت، پس از آن حافظ مرزهای اعتقادی و دینی جامعه بود.

فرماندار اصفهان به خدمات بسیج در عرصه های مختلف اشاره کرد و افزود: خدمات ویژه بسیج در عرصه های مختلف بیانگر انسجام و نقش آفرینی مردم در بخش های مختلف است و این نسل توانسته است الگویی برای دیگر کشورها و مجاهدین سراسر دنیا باشد.

گفتنی است، به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج، همایش اقتدار بسیج به همت ناحیه مقاومت بسیج حضرت امام حسین (علیه السلام) در بهارستان برگزار شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =