فرماندار اصفهان: ان شاء الله با بهره گیری از ظرفیت خوب دانش آموزان و امید بتوانیم امور را به پیش ببریم

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ان شاء الله با بهره گیری از ظرفیت خوب دانش آموزان و امید بتوانیم امور را به درستی به پیش ببریم.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه جمع بندی نوجوانان از مشاهدات و تجزیه و تحلیل خود از فعالیت ها و اقدامات فرمانداری، ضمن تبریک هفته نوجوان، از مشاهده افق بلند و دیدگاه های دانش آموزان و نوجوانان ابراز خرسندی کرد و گفت: شنیدن نقطه نظرات نوجوانان و اینکه آنها با حضور در جلسات مختلف در جریان اقدامات و هماهنگی های لازم برای اجرای امور قرار می گیرند، بسیار ارزشمند است و این روند باید ادامه یابد.

فرماندار اصفهان افزود: ان شاء الله با دعوت از دانش آموزان و نوجوانان برای حضور در جلسات شورای آموزش و پرورش بتوانیم از نظرات آنها در این راستا بهره ببریم.

احمدی خاطرنشان کرد: اگر ما پیشرفت های کشور را با دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی مقایسه کنیم، متوجه می شویم که پیشرفت و افتخارات امروز ما ناشی از امید بوده که با ۸ سال مقاومت یک سانتی متر از خاک کشور دست دشمن نیفتاد.

وی افزود: ان شاء الله با بهره گیری از ظرفیت خوب دانش آموزان و امید بتوانیم امور را به درستی به پیش ببریم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه جهت گیری ما برقراری عدالت بوده است، عنوان کرد: ما به نوعی به سمت عدالت پیش رفته ایم و حرکت ما به سمت برقراری عدالت در عرصه های مختلف بالاخص عدالت آموزشی بوده است که این مهم با اراده مسئولین و مردم محقق خواهد شد.

احمدی افزود: این فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «کاری کنید که ۵۰ سال آینده هرکس در هر جای دنیا پیرامون هر موضوعی بخواهد تحقیق کند، چاره ای جز فراگیری زبان فارسی نداشته باشد» افق بلند ما بوده و باید مورد توجه قرار گیرد و نقطه نظرات دانش آموزان بیانگر حرکت آنها در این مسیر است.

گفتنی است، فرماندار اصفهان با اهدای شاخه های گل از نوجوانان حاضر در فرمانداری تجلیل کرد.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سیزده =