فرماندار اصفهان بر لزوم تشکیل هیأت اندیشه ورز توسط معتمدین پیشکسوت مناطق مختلف تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: پیشکسوتان انتخابات بایستی راهنما، مشاور و همراه جوانان در برگزاری انتخابات باشند و از آنها نظرخواهی و پشتیبانی کنند تا جوانان بتوانند ابتکار عمل لازم را عملیاتی و اجرایی نمایند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با معتمدین پیشکسوت  مناطق ۲۰گانه اصفهان، تصریح کرد: ما بایستی از تجربیات معتمدین پیشکسوت در عرصه های مختلف انتخابات بهره ببریم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه ما در برگزاری انتخابات نیازمند تحولی هستیم که مستلزم تجربه و جوان گرایی است، افزود: پیشکسوتان انتخابات بایستی راهنما، مشاور و همراه جوانان در برگزاری انتخابات باشند و از آنها نظرخواهی و پشتیبانی کنند تا جوانان بتوانند ابتکار عمل لازم را عملیاتی و اجرایی نمایند.

احمدی بر لزوم تشکیل هیأت اندیشه ورز توسط معتمدین پیشکسوت مناطق مختلف اصفهان، تأکید کرد و گفت: معتمدین پیشکسوت جلساتی را برگزار و ایده هایی را مطرح کنند تا جوانان آنها را اجرایی نمایند.

وی افزود: معتمدین پیشکسوت در جلسات ستادهای مناطق حضور یابند و تجربیات خود در انتخابات را در اختیار اعضای ستاد قرار دهند.

فرماندار اصفهان پیرامون مشارکت مردم در انتخابات نیز تصریح کرد: نظرسنجی های انجام شده تاکنون برای مشارکت مردم در انتخابات امیدبخش بوده است، از این رو دستگاه ها و نهادهای دولتی و مردمی برای افزایش مشارکت در انتخابات باید طرح داشته باشند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 17 =