فرماندار اصفهان بر لزوم نظارت جدی بر موضوع آرد و نان تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: پروژه ای تحت عنوان بازرسی از نانوایی ها با هدف کاهش مشکلات موجود تعریف و در صورت ضرورت تیم مشترکی نیز راه اندازی شود.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان، با تأکید بر لزوم نظارت جدی بر موضوع آرد و نان، اظهار داشت: جهاد کشاورزی نشستی را با بازرسی اصناف برگزار و هماهنگی های لازم جهت نظارت جدی بر موضوع آرد و نان صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه ما به دنبال افزایش پرونده نیستیم بلکه به دنبال رضایتمندی مردم هستیم، افزود: ما متأسفانه از ظرفیت خوب مردمی و بازرسی های هوشمند در رفع مشکلات مربوط به آرد و نان غفلت کرده ایم که در این خصوص باید به این مهم توجه ویژه ای داشته باشیم.

احمدی تأکید کرد: پروژه ای تحت عنوان بازرسی از نانوایی ها با هدف کاهش مشکلات موجود تعریف و در صورت ضرورت تیم مشترکی نیز برای نظارت و بازرسی در این خصوص راه اندازی شود.

وی افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت در دیگر حوزه ها نیز به طریق فوق عمل نماید.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 10 =