فرماندار اصفهان بر لزوم نظارت جدی بر موضوع آرد و نان تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: پروژه ای تحت عنوان بازرسی از نانوایی ها با هدف کاهش مشکلات موجود تعریف و در صورت ضرورت تیم مشترکی نیز راه اندازی شود.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان، با تأکید بر لزوم نظارت جدی بر موضوع آرد و نان، اظهار داشت: جهاد کشاورزی نشستی را با بازرسی اصناف برگزار و هماهنگی های لازم جهت نظارت جدی بر موضوع آرد و نان صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه ما به دنبال افزایش پرونده نیستیم بلکه به دنبال رضایتمندی مردم هستیم، افزود: ما متأسفانه از ظرفیت خوب مردمی و بازرسی های هوشمند در رفع مشکلات مربوط به آرد و نان غفلت کرده ایم که در این خصوص باید به این مهم توجه ویژه ای داشته باشیم.

احمدی تأکید کرد: پروژه ای تحت عنوان بازرسی از نانوایی ها با هدف کاهش مشکلات موجود تعریف و در صورت ضرورت تیم مشترکی نیز برای نظارت و بازرسی در این خصوص راه اندازی شود.

وی افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت در دیگر حوزه ها نیز به طریق فوق عمل نماید.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =