فرماندار اصفهان: بعضی از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در صورت ضرورت به فرمانداری دعوت و توسط هیأت اجرایی انتخابات با آنها مصاحبه می شود

فرماندار اصفهان اظهار داشت: بعضی از داوطلبان در صورت ضرورت به فرمانداری دعوت و به طور حضوری توسط هیأت اجرایی با آنها مصاحبه می شود.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در نشست هیأت اجرایی انتخابات، با بیان اینکه طبق قانون، نتایج نهایی بررسی صلاحیت داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ۱۸ آبان ماه اعلام خواهد شد، عنوان کرد: داوطلبانی که صلاحیت آنها احراز و یا تأیید نشده، می توانند اعتراض خود را به هیأت نظارت استان اعلام کرده و پیگیری های لازم را در این خصوص انجام دهند.

فرماندار اصفهان افزود: بعضی از داوطلبان در صورت ضرورت به فرمانداری دعوت و به طور حضوری توسط هیأت اجرایی با آنها مصاحبه می شود.

وی با بیان اینکه صلاحیت ۵۵۰ داوطلب تاکنون توسط هیأت اجرایی بررسی شده است، تصریح کرد: از ۷۲۵ داوطلبی که ثبت نام خود را قطعی کردند تاکنون ۷ داوطلب با مراجعه به فرمانداری انصراف خود را اعلام کرده اند و روند بررسی صلاحیت مابقی داوطلبان در روزهای آتی ادامه خواهد داشت.

احمدی با اشاره به ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز خاطرنشان کرد: نام نویسی از داوطلبان ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از یکشنبه ۱۴ آبان ماه آغاز شد و تا شنبه ۲۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

گفتنی است تا پایان روز سه شنبه، ۸ نفر از داوطلبان ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرده اند.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یازده =