فرماندار اصفهان تأکید کرد: تسریع در ساخت یادمان شهدای گمنام بایستی مد نظر شهرداران مناطق باشد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شهرداری مناطق پس از مشخص شدن نقاط تدفین شهدای گمنام، نسبت به اجرای عملیات ساخت یادمان اقدام نماید.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان که پیرامون موضوع یادمان شهدای گمنام برگزار شد، اظهار داشت: به غیر از نقاط تعیین شده برای تدفین شهدای گمنام، نقاط دیگری که ظرفیت ایجاد یادمان شهدا را دارد، اعلام گردد تا اقدام لازم در این خصوص صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان افزود: شهرداری مناطق پس از مشخص شدن نقاط تدفین شهدای گمنام، نسبت به اجرای عملیات ساخت یادمان اقدام نماید.

احمدی تصریح کرد: بسیج نسبت به معرفی اعضای هیأت امنای یادمان ها به فرمانداری و از آن طریق به اداره کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس جهت صدور احکام اقدام نماید.

وی اضافه کرد: جلسات فصلی با مدیران یادمان ها برگزار گردد تا اقدامات و پیگیری های آنان بررسی و ارزیابی شود.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: با توجه به فرصت اندک تا مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام، تسریع در ساخت یادمان های شهدای گمنام باید مد نظر شهرداران مناطق باشد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نه =