فرماندار اصفهان: تاکنون صلاحیت ۶۰۰ داوطلب برای شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط هیأت اجرایی انتخابات بررسی شده است

نام نویسی از داوطلبان ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری تا شنبه ۲۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان با اشاره به ثبت نام قطعی ۷۲۵ داوطلب برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: از این تعداد، تاکنون ۲۲ داوطلب انصراف خود را اعلام کرده اند.

فرماندار اصفهان افزود: تا پایان وقت روز چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، صلاحیت ۶۰۰ داوطلب بررسی شده که بررسی  صلاحیت ها همچنان ادامه خواهد داشت.

احمدی با اشاره به ثبت نام داوطلبان ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری نیز گفت: تا پایان وقت روز چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳ داوطلب برای شرکت در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری نام نویسی کرده اند.

گفتنی است، نام نویسی از داوطلبان ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری تا شنبه ۲۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت که به همت دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان برگزار شد، یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: شهید آیت الله رئیسی انتظارات و مطالبات مردم و شاخص های رئیس جمهور بعدی ملت و رقابت های انتخاباتی را افزایش دادند .

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در صدا و سیمای مرکز اصفهان، یاد و خاطره سید الشهدای خدمت و یاران شهیدشان را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 4 =