فرماندار اصفهان تلاش برای تحکیم خانواده و رفع آسیب های اجتماعی را از جمله برنامه های بسیج برشمرد

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، مرکز مشاوره خانواده مهر در شهر بهارستان افتتاح و آغاز به کار کرد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، همزمان با دومین روز از هفته بسیج، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، مرکز مشاوره خانواده مهر در شهر بهارستان افتتاح و آغاز به کار کرد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این آیین، ، علاوه بر ایجاد امنیت در نقاط مختلف کشور، یکی از مأموریت های مهم بسیج را خدمت به خانواده و رفع آسیب های اجتماعی برشمرد و اظهار داشت: بسیج خنثی کردن توطئه های دشمنان را به خوبی هدف گرفته است، چراکه یکی از اهداف دشمنان آسیب رساندن و سست کردن بنیان خانواده است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه نسلی که برای امنیت، علم و تعالی کشور در بسیج حضور یافته، تربیت شده خانواده های منسجم، پایدار و مقاوم بوده اند، افزود: ازجمله برنامه های بسیج، تلاش برای تحکیم خانواده و رفع آسیب های اجتماعی است و سیاستگذاران بسیج در طرح تعالی بسیج این مهم را جزء برنامه های خود قرار داده اند که شایسته تقدیر است.

احمدی تأکیدکرد: از این ظرفیت خوب (مرکز مشاوره خانواده مهر) ایجاد شده در شهر بهارستان باید به بهترین نحو استفاده شود، شهروندان مطلع شوند و هم افزایی بین آموزش و پرورش با نهادهای مختلف حاکمیتی و مردمی برای تقویت این مرکز افزایش یابد.

وی افزود: تلاش برای تشکیل خانواده و تحکیم و تقویت آن باید مورد توجه قرار گیرد، چراکه اگر خانواده مستحکم باشد، آسیبی نخواهیم دید و در عرصه های مختلف نیز موفق خواهیم بود.

فرماندار اصفهان نجات افراد از آسیب های اجتماعی را مجاهدتی بزرگ دانست و تصریح کرد: اقدام خواهران بزرگواری که محور تشکیل مرکز مشاوره خانواده مهر در شهر بهارستان شده اند، بسیار ارزشمند است و امروز حضور، فعالیت، تلاش آنها در این مرکز نوعی مجاهدت است.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =