فرماندار اصفهان: حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان بیانگر حمایت همیشگی مردم در صحنه های مختلف حمایت از انقلاب و نظام است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: پیام ۱۳ آبان امسال، پیام ویژه ای به رژیم صهیونیستی است که اگر تو متکی به امریکا هستی، ما امریکا را زیر پا می گذاریم.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، با اشاره به حضور پرشور و گسترده دانش آموزان، دانشجویان و دیگر اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، اظهار داشت: پیام راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امسال همچنان پیام استکبارستیزی، نفرت از امریکا و پیام همراهی با امام خامنه ای (مدظله العالی) ولی امر مسلمین برای مقابله با استکبار و دفاع از مستضعفین بوده است.

فرماندار اصفهان افزود: پیام ۱۳ آبان امسال، پیام ویژه ای به رژیم صهیونیستی است که اگر تو متکی به امریکا هستی، ما امریکا را زیر پا می گذاریم.

وی از حضور گسترده عموم مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان تقدیر و تشکر کرد و گفت: این حضور باشکوه نشان دهنده حضور همیشگی مردم در صحنه های مختلف حمایت از انقلاب و نظام و باعث یأس و ناامیدی دشمنان این مرز و بوم است.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =