فرماندار اصفهان خبر داد: تاکنون ۴۰۰ داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط هیأت اجرایی حوزه انتخابیه اصفهان بررسی صلاحیت شده اند

فرماندار اصفهان تصریح کرد: هیأت اجرایی تا ۱۸ آبان ماه بررسی صلاحیت ها را اعلام خواهد کرد و نتایج به داوطلبانی که عدم احراز یا عدم تأیید می شوند، اعلام می گردد و داوطلبین احراز یا تأیید صلاحیت شده نیز با کد رهگیری می توانند نتایج را پیگیری کنند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هیأت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه اصفهان، با بیان اینکه ۷۲۵ داوطلب برای شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اصفهان نام نویسی کردند که ۵ نفر از آنها با مراجعه به فرمانداری انصراف خود را اعلام کردند، خاطرنشان کرد: هیأت اجرایی که متشکل از معتمدین محلی است در حال بررسی صلاحیت ۷۰۰ داوطلب دیگر هستند که نتایج بررسی ها در روزهای آتی مشخص می گردد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تاکنون صلاحیت ۴۰۰ داوطلب بررسی شده که ان شاء الله در روزهای آتی مابقی نیز تعیین صلاحیت خواهند شد، افزود: تعدادی از این داوطلبان احراز صلاحیت شده و مابقی به دلیل عدم بارگذاری کامل مدارک در هنگام ثبت نام احراز صلاحیت نشده اند که می توانند علت را جویا شده و اعتراض خود را به هیأت نظارت اعلام نمایند.

احمدی تصریح کرد: هیأت اجرایی تا ۱۸ آبان ماه بررسی صلاحیت ها را اعلام خواهد کرد و نتایج به داوطلبانی که عدم احراز یا عدم تأیید می شوند، اعلام می گردد و داوطلبین احراز یا تأیید صلاحیت شده نیز با کد رهگیری می توانند نتایج را پیگیری کنند.

وی پیرامون ثبت نام داوطلبین ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز گفت: نام نویسی از واجدین شرایط و داوطلبان انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری تا ۲۰ آبان ماه، از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ در فرمانداری اصفهان به عنوان مرکز حوزه انتخابیه استان اصفهان، انجام خواهد شد.

فرماندار اصفهان اضافه کرد: داوطلبان ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری می توانند جهت ثبت نام در تاریخ و زمان تعیین شده علاوه بر فرمانداری اصفهان، به وزارت کشور و یا فرمانداری قم نیز مراجعه نمایند.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =