فرماندار اصفهان عنوان کرد: آغاز به کار مجتمع دامداری های شرق اصفهان نقش مؤثری در تولید و بهداشت دارد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: با راه اندازی این مجتمع، تمامی دامداری های حاشیه شهر به آنجا منتقل می شود که
تأثیر بسزایی در افزایش تولید و حفظ بهداشت محیط خواهد داشت.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در بازدید از مجتمع دامداری های شرق اصفهان، با بیان اینکه راه اندازی مجتمع دامداری های شرق اصفهان باعث کمک به تولید و بهداشت می شود، تصریح کرد: با راه اندازی این مجتمع، تمامی دامداری های حاشیه شهر به آنجا منتقل می شود که تأثیر بسزایی در حفظ بهداشت محیط خواهد داشت.

فرماندار اصفهان افزود: مستندات مربوط به احداث این مجتمع و سوابق آن در جهاد کشاورزی استان و شهرستان جهت پیگیری و رفع مشکلات آن در اختیار فرمانداری و بخشداری مرکزی اصفهان قرار گیرد.

احمدی با بیان اینکه دولت سیزدهم اراده جدی پیگیری و رفع مشکلات مردم را دارد، عنوان کرد: ان شاء الله با همکاری دستگاه های اجرایی مختلف بتوانیم در راستای رفع مشکلات و آغاز فعالیت این مجتمع گام های مؤثری برداریم.

گفتنی است، مجتمع دامداری های شرق اصفهان واقع در سه راهی رحیم آباد دارای ۶۵ واحد دامداری فعال است که ۱۱۰ واحد دامداری مستقر در داخل و حاشیه شهر نیز برای ادامه فعالیت به آنجا واگذار شده است.

لازم به ذکر است، این مجتمع از دسته پروژه هایی است که بیش از ۱۰ سال است که عملیات احداث آن شروع شده و در دولت سیزدهم اراده جدی برای رفع مشکلات زیرساختی و تکمیل آن در دست انجام است.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 1 =