فرماندار اصفهان عنوان کرد: آغاز به کار مجتمع دامداری های شرق اصفهان نقش مؤثری در تولید و بهداشت دارد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: با راه اندازی این مجتمع، تمامی دامداری های حاشیه شهر به آنجا منتقل می شود که
تأثیر بسزایی در افزایش تولید و حفظ بهداشت محیط خواهد داشت.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در بازدید از مجتمع دامداری های شرق اصفهان، با بیان اینکه راه اندازی مجتمع دامداری های شرق اصفهان باعث کمک به تولید و بهداشت می شود، تصریح کرد: با راه اندازی این مجتمع، تمامی دامداری های حاشیه شهر به آنجا منتقل می شود که تأثیر بسزایی در حفظ بهداشت محیط خواهد داشت.

فرماندار اصفهان افزود: مستندات مربوط به احداث این مجتمع و سوابق آن در جهاد کشاورزی استان و شهرستان جهت پیگیری و رفع مشکلات آن در اختیار فرمانداری و بخشداری مرکزی اصفهان قرار گیرد.

احمدی با بیان اینکه دولت سیزدهم اراده جدی پیگیری و رفع مشکلات مردم را دارد، عنوان کرد: ان شاء الله با همکاری دستگاه های اجرایی مختلف بتوانیم در راستای رفع مشکلات و آغاز فعالیت این مجتمع گام های مؤثری برداریم.

گفتنی است، مجتمع دامداری های شرق اصفهان واقع در سه راهی رحیم آباد دارای ۶۵ واحد دامداری فعال است که ۱۱۰ واحد دامداری مستقر در داخل و حاشیه شهر نیز برای ادامه فعالیت به آنجا واگذار شده است.

لازم به ذکر است، این مجتمع از دسته پروژه هایی است که بیش از ۱۰ سال است که عملیات احداث آن شروع شده و در دولت سیزدهم اراده جدی برای رفع مشکلات زیرساختی و تکمیل آن در دست انجام است.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + ده =