فرماندار اصفهان: هفته نوجوان فرصت مناسبی برای توجه بیشتر به نوجوانان و تقویت ارتباط آنان با مسئولین است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: حضور نوجوانان در اینگونه برنامه ها نشان دهنده آن است که نوجوانان می توانند در تصمیم گیری های آینده به عنوان مسئول و همچنین کمک به تصمیم گیری به مدیران نقش آفرین باشند و ارائه طریق نمایند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان با اشاره به نامگذاری ایام شهادت شهید فهمیده به عنوان هفته نوجوان، خاطرنشان کرد: این هفته فرصت مناسبی برای توجه بیشتر به نوجوانان و تقویت ارتباطات آنان با مسئولین است.

فرماندار اصفهان به برنامه فرمانداری اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته نوجوان اشاره کرد و افزود: دعوت از دانش آموزان خواهر و برادر از نواحی ششگانه آموزش و پرورش برای حضور در فرمانداری و مشاهده و تجزیه و تحلیل فعالیت ها و اقدامات فرماندار، معاونین فرماندار و کارشناسان فرمانداری و دعوت از این نوجوانان برای حضور در جلسات برای تدبیر موضوعات مطروحه به جای فرماندار و معاونین فرماندار بود.

احمدی عنوان کرد: حضور نوجوانان در اینگونه برنامه ها نشان دهنده آن است که نوجوانان می توانند در تصمیم گیری های آینده به عنوان مسئول و همچنین کمک به تصمیم گیری به مدیران نقش آفرین باشند و ارائه طریق نمایند.

وی تصریح کرد: ان شاء الله سعی می کنیم این برنامه را در آینده برای دیگر مدیران نیز تعمیم دهیم و مدیران دستگاه های اجرایی مختلف حداقل یک روز را با حضور نوجوانان برنامه ریزی کنند.

فرماندار اصفهان افزود: از دانش آموزان خواسته شده که در پایان برنامه امروز، جمع بندی مشاهدات خود را در اختیار فرمانداری و دیگر همکلاسی های خود قرار دهند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 2 =