فرماندار اصفهان: هفته نوجوان فرصت مناسبی برای توجه بیشتر به نوجوانان و تقویت ارتباط آنان با مسئولین است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: حضور نوجوانان در اینگونه برنامه ها نشان دهنده آن است که نوجوانان می توانند در تصمیم گیری های آینده به عنوان مسئول و همچنین کمک به تصمیم گیری به مدیران نقش آفرین باشند و ارائه طریق نمایند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان با اشاره به نامگذاری ایام شهادت شهید فهمیده به عنوان هفته نوجوان، خاطرنشان کرد: این هفته فرصت مناسبی برای توجه بیشتر به نوجوانان و تقویت ارتباطات آنان با مسئولین است.

فرماندار اصفهان به برنامه فرمانداری اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته نوجوان اشاره کرد و افزود: دعوت از دانش آموزان خواهر و برادر از نواحی ششگانه آموزش و پرورش برای حضور در فرمانداری و مشاهده و تجزیه و تحلیل فعالیت ها و اقدامات فرماندار، معاونین فرماندار و کارشناسان فرمانداری و دعوت از این نوجوانان برای حضور در جلسات برای تدبیر موضوعات مطروحه به جای فرماندار و معاونین فرماندار بود.

احمدی عنوان کرد: حضور نوجوانان در اینگونه برنامه ها نشان دهنده آن است که نوجوانان می توانند در تصمیم گیری های آینده به عنوان مسئول و همچنین کمک به تصمیم گیری به مدیران نقش آفرین باشند و ارائه طریق نمایند.

وی تصریح کرد: ان شاء الله سعی می کنیم این برنامه را در آینده برای دیگر مدیران نیز تعمیم دهیم و مدیران دستگاه های اجرایی مختلف حداقل یک روز را با حضور نوجوانان برنامه ریزی کنند.

فرماندار اصفهان افزود: از دانش آموزان خواسته شده که در پایان برنامه امروز، جمع بندی مشاهدات خود را در اختیار فرمانداری و دیگر همکلاسی های خود قرار دهند.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =