به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج، جلسه شورای تأمین شهرستان به ریاست فرماندار اصفهان در پایگاه مقاومت بسیج مسجد روح الله برگزار شد

جلسه شورای تأمین شهرستان به ریاست فرماندار اصفهان در پایگاه مقاومت بسیج مسجد اعظم روح الله واقع در خیابان تالار برگزار شد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، همزمان با سالروز تشکیل شجره طیبه بسیج، جلسه شورای تأمین شهرستان به ریاست فرماندار اصفهان در پایگاه مقاومت بسیج مسجد اعظم روح الله واقع در خیابان تالار برگزار شد.

گفتنی است، این پایگاه دارای مقام برتر کشوری، استانی و شهرستانی در عرصه های مختلف من جمله حضور مقتدرانه در شرایط بحرانی، امنیتی و اجتماعی، طرح غربالگری سلامت شهید سلیمانی،، مدیریت اجرایی برنامه زیر سایه خورشید، طرح نذر نفس در ایام شیوع کرونا، برگزاری اردوهای زیارتی، درون شهری و اردوهای راهیان نور برای جوانان و نوجوانان محل، فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، طرح اوقات فراغت در ایام تابستان، فعالیت های رسانه ای و غیره، بوده است

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =