جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته بسیج و همایش اقتدار بسیجیان با حضور معاون سیاسی فرمانداری اصفهان برگزار شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (چهارشنبه) جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته بسیج و اجرای همایش اقتدار بسیجیان به ریاست علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان در محل فرمانداری برگزار شد.

قاسمی معاون سیاسی فرماندار اصفهان در این جلسه، بر اهمیت برنامه ریزی و بزرگداشت هفته بسیج توسط دستگاه های اجرایی تأکید کرد و گفت: بسیجیان از دوران دفاع مقدس تاکنون برای حفاظت از دین، انقلاب و امنیت کشور در عرصه های مختلف صادقانه خدمت کرده اند و به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده اند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان با خانواده معزز شهیدان عالیقدر قربانی پور دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ دی ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =