حضور فرماندار اصفهان در یادواره شهدای معلم و دانش آموز آموزش و پرورش ناحیه ۳ اصفهان

فرماندار اصفهان اظهار داشت: الگوهای بسیار خوبی را از بین دختران و پسران دانش آموز شهید داریم که فداکارانه در عرصه های مختلف انقلاب و در مقابل زیاده خواهی های دشمن ایستادند، جهاد و مقاومت کردند که الگوهای خوبی برای دانش آموزان هستند و باید مورد مطالعه قرار گیرند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه یادواره شهدای معلم و دانش آموز آموزش و پرورش ناحیه ۳ اصفهان که در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد، خاطرنشان کرد: ما برای اینکه هر حرکتی را بشناسیم و درستی آن حرکت را تشخیص دهیم و در آن مسیر گام برداریم، بایستی مطالعه داشته باشیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه دانش آموزان باید تاریخ انقلاب اسلامی را مورد مطالعه قرار دهند تا ببینند چه بودیم، چه شدیم و چرا مقاومت کردیم، افزود: اگر چرایی مقاومت را بدانیم حتما در آن مسیر بیش از پیش گام بر می داریم.

احمدی تصریح کرد: دانش آموزان با بررسی و شناخت تاریخ انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس می توانند ادامه این مسیر را تضمین کنند.

وی با بیان اینکه شناخت شهدایی که در این مسیر جان خود را فدا کردند بسیار ارزشمند و مهم است، افزود: الگوهای بسیار خوبی را از بین دختران و پسران دانش آموز شهید داریم که فداکارانه در عرصه های مختلف انقلاب و در مقابل زیاده خواهی های دشمن ایستادند، جهاد و مقاومت کردند که الگوهای خوبی برای دانش آموزان هستند و باید مورد مطالعه قرار گیرند.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهار =