فرماندار اصفهان از تشکیل قرارگاه مرکزی برای دعوت از هادیان و سخنرانان سیاسی و بصیرتی و هماهنگی و اعزام آنها به دستگاه های اجرایی خبر داد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مخاطبین دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی می توانند نقش مؤثری در افزایش مشارکت در انتخابات داشته باشند که بایستی با ارتباط صحیح با آنها این بستر را فراهم سازیم.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کمیته مشارکت در انتخابات که پیرامون هماهنگی و اعزام هادیان و سخنرانان سیاسی و بصیرتی به دستگاه های اجرایی برگزار شد، تأکید کرد: تیم قوی و پیگیر برای افزایش مشارکت ها توسط ۴۰۰ گروه شغلی تعیین و برنامه ریزی لازم در این خصوص صورت پذیرد و از اولویت های موجود غفلت نشود.

فرماندار اصفهان بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های خوب موجود برای یکسان سازی محتواها و کار میدانی به منظور افزایش مشارکت در انتخابات تأکید کرد و افزود: با شناسایی ظرفیت های خوب موجود، تیمی برای یکسان سازی محتواها و کار میدانی در این راستا تشکیل و پیگیری های لازم صورت پذیرد که این مهم می تواند در مشارکت حداکثری و افزایش آراء تأثیر بسزایی داشته باشد.

احمدی تصریح کرد: مخاطبین دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی می توانند نقش مؤثری در افزایش مشارکت در انتخابات داشته باشند که بایستی با ارتباط صحیح با آنها این بستر را فراهم سازیم.

وی افزود: قرارگاه مرکزی برای دعوت از هادیان و سخنرانان سیاسی و بصیرتی و هماهنگی و اعزام آنها به دستگاه ها تشکیل گردید.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =