فرماندار اصفهان با صندلی چرخدار راهی مراسم تجلیل از معلولان شهر بهارستان شد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: بحمد الله گام های مؤثری برای رفع نیازهای معلولین در عرصه های مختلف از جمله آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، مسکن خانواده های دارای فرزند معلول و غیره در دولت سیزدهم برداشته شده که ان شاء الله خدمت رسانی به این عزیزان با قوت بیشتری ادامه می یابد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در مراسم تجلیل از معلولین شهر بهارستان، خاطرنشان کرد: درک توانایی های معلولین و تلاش برای بهره گیری از ظرفیت های خوب آنان بسیار حائز اهمیت است و باید تلاش کنیم به معلولین خدمت نماییم.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت مناسب سازی معابر و اماکن برای معلولین، افزود: عزم و اراده شهرداری بهارستان برای خدمت به آحاد مردم علی الخصوص معلولان مشهود و شایسته تقدیر است و ان شاء الله موضوع مناسب سازی معابر و اماکن برای معلولین با جدیت پیگیری و نواقص موجود در این زمینه مرتفع گردد.

احمدی بر لزوم همدلی بین آحاد شهروندان بهارستان تأکید کرد و گفت: ظرفیت های بسیار خوب علمی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نیروی انسانی و انگیزه های بسیار خوبی در عرصه های مختلف در شهر بهارستان نهفته است که بایستی شناخته و از آنها استفاده شود.

وی اضافه کرد: معلولین باید ظرفیت های یکدیگر را بشناسند و برای رسیدن به تعالی در این شهر به همدیگر کمک کنند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه مسئولین باید نیازها و مشکلات معلولین را بشناسند و برای رفع آنها تلاش کنند، تصریح کرد: بحمد الله گام های مؤثری برای رفع نیازهای معلولین در عرصه های مختلف از جمله آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، مسکن خانواده های دارای فرزند معلول و غیره در دولت سیزدهم برداشته شده که ان شاء الله خدمت رسانی به این عزیزان با قوت بیشتری ادامه می یابد.

احمدی افزود: اداره بهزیستی با همکاری شهرداری و سایر نهادها بستر لازم را برای ارتباط بیشتر با معلولین و خانواده های آنان و ایجاد ساختارهای مورد نیاز به گونه ای فراهم سازند تا معلولین و خانواده های آنها خود به شهر اصفهان کمتر مراجعه کنند.

وی به دو انتخابات سرنوشت ساز دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری نیز اشاره کرد و گفت: علیرغم اینکه دشمنان علاقمند به تعالی کشور ما نیستد، ما نسبت به سرنوشت این کشور مسئولیت داریم، از این رو شرکت در انتخابات و تک تک آراء مردم باعث تعالی کشورمان می شود و هر کس می تواند در سرنوشت خود و آینده کشور سهیم باشد.

فرماندار اصفهان افزود: ما باید قدردان شهدای والامقام که با نثار جان خود امنیت و آسایش ما را تأمین کردند، باشیم و برای ادامه مسیر آنها که چیزی جز خدمت  و پیشرفت این کشور نیست بیش از پیش گام برداریم.

لازم به ذکر است، فرماندار اصفهان به منظور بررسی بیشتر مسائل و مشکلات مربوط به تردد معلولین و نحوه مناسب سازی معابر و اماکن، با صندلی چرخدار راهی مراسم تجلیل از معلولین  شهر بهارستان شد و جدیت مسئولین را برای مناسب سازی معابر و غیره … مورد تأکید قرار داد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =