فرماندار اصفهان بر اهمیت فعال شدن پویش ملی غربالگری دیابت و پرفشاری خون در مراکز پرجمعیت تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: می توانیم در نظارت ها و بازدیدها از اصناف از ظرفیت خوب گروه های مردمی بالاخص بسیج سازندگی بهره بگیریم.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی، فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان، تأکید کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲، میراث فرهنگی و اتاق اصناف به روش های ایجابی همکاری لازم را در جهت آموزش، توجیه و اطلاع رسانی اصناف با هدف سلامت جامعه انجام دهند.

فرماندار اصفهان افزود: با افرادی که به فکر سلامت جامعه نیستند، باید به صورت سلبی برخورد نماییم که این برخورد سلبی باید پیشگیرانه، متناسب با نوع تخلف و اطلاع رسانی شود.

احمدی تصریح کرد: دستگاه های متولی با تشکیل جلسات هماهنگی فرآیند اخذ مجوز بازارچه های موقت و جشنواره های غذایی را مورد بررسی بیشتری قرار دهند.

وی افزود: می توانیم در نظارت ها و بازدیدها از اصناف از ظرفیت خوب گروه های مردمی بالاخص بسیج سازندگی بهره بگیریم.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت پویش ملی غربالگری دیابت و پرفشاری خون، تأکید کرد: مکاتبات لازم جهت فعال شدن این پویش در مراکز پرجمعیت، شهرک های صنعتی، کارخانه جات و غیره صورت پذیرد و اکیپ هایی جهت کنترل دیابت و پرفشاری خون افراد به این مراکز اعزام گردد..

احمدی با بیان اینکه رفع معضل آلودگی هوا و آسیب های ناشی از آن با فرهنگ سازی و مشارکت همگانی محقق می شود، عنوان کرد: توسعه فضای سبز، همت دولت برای تأمین بخشی از نیازهای حوزه حمل و نقل عمومی، بهینه سازی سوخت، پیشگیری از فعالیت واحدهای آلاینده و غیره، ازجمله اقدامات دولت برای کاهش آلودگی هوا بوده که با جدیت بیشتری ادامه می یابد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − چهار =