فرماندار اصفهان بر لزوم آموزش عوامل برگزاری انتخابات تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: شهرداری ها با همکاری بسیج در ایام برگزاری انتخابات نسبت به تعریف رویدادهای فرهنگی و هنری در نقاط مختلف شهر با هدف ایجاد شور و نشاط اقدام نمایند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با رؤسای کمیته های ستاد انتخابات استان، تأکید کرد: بسته رسانه ای از اقدامات در حال انجام با هدف ایجاد شور و نشاط انتخاباتی، اطمینان بخشی و رقابت تهیه و ابلاغ گردد.

فرماندار اصفهان افزود: علاوه بر رؤسای کمیته های ستاد انتخابات استان، دستگاه های اجرایی و بعضی از تشکل های مردمی نقطه نظرات و پیشنهاداتی را جهت معرفی و جانمایی شعب و حتی شعب سیار ارائه نمایند تا در هیأت اجرایی انتخابات مطرح و بررسی نماییم.

احمدی خاطرنشان کرد: ما بایستی بعضی از شعب اخذ رأی را به دست رأی اولی ها و مجموعه های دانشجویی، دانشگاهی و دانش آموزی بسپاریم.

وی تصریح کرد: شهرداری ها با همکاری بسیج در ایام برگزاری انتخابات نسبت به تعریف رویدادهای فرهنگی و هنری در نقاط مختلف شهر با هدف ایجاد شور و نشاط اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت آموزش عوامل انتخابات، افزود: ما برای آموزش اعضای شعب و نمایندگان فرماندار و دیگر عوامل انتخابات نیاز به مربی داریم که کمیته های آموزشی بایستی در این خصوص هماهنگی و برنامه ریزی نمایند.

احمدی بر لزوم تمرکز زدایی در فرآیند انتخابات تأکید کرد و گفت: انجام بخشی از فرآیند انتخابات برعهده فرمانداری و گفتمان سازی و بخش دیگر دسترسی به ساختارها و سامانه هاست که بحمد الله اقدامات و هماهنگی های خوبی نیز در این راستا انجام شده است.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 6 =