فرماندار اصفهان بر لزوم توجه به تجربه در کنار جوان گرایی در انتخاب و چینش اعضای شعب تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: رؤسای ستادهای مناطق ۲۰ گانه انتخابات شهرستان بایستی نسبت به نامزدهای انتخابات و چینش اعضای شعب کاملا بی طرف باشند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با اعضای هیأت اجرایی انتخابات و رؤسای ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات شهرستان، با تأکید بر لزوم بی طرفی در انتخابات، تصریح کرد: خط قرمز ما این است که رؤسای ستادهای مناطق ۲۰ گانه انتخابات شهرستان بایستی نسبت به نامزدهای انتخابات و چینش اعضای شعب کاملا بی طرف باشند.

فرماندار اصفهان افزود: دریافت هرگونه وجهی توسط ستادهای مناطق ممنوع و غیرقانونی است.

احمدی بر لزوم توجه به تجربه در کنار جوان گرایی در چینش اعضای شعب تأکید کرد و گفت: رؤسای ستادهای مناطق باید در انتخاب اعضای شعب علاوه بر جوان گرایی، از تجربیات افراد باتجربه و پیشکسوت نیز استفاده کنند.

وی افزود: رؤسای ستادهای مناطق باید ارتباط تنگاتنگی با کمیته های مختلف انتخابات داشته باشند و تدابیر و پیگیری های لازم را برای ظرفیت شناسی و تأمین نیازها انجام دهند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =