فرماندار اصفهان بر لزوم رقابت سالم در انتخابات تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: رقابت سالم در انتخابات یکی از راهبردهای مورد تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است که داوطلبان ارامنه نیز باید مورد توجه قرار دهند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی، فرماندار اصفهان در جلسه هیأت اجرایی مرکز حوزه ارامنه جنوب ایران، با بیان اینکه بحمد الله با همکاری، هم افزایی و تعامل خوب بین مجریان و دست اندر کاران انتخابات، شرایط خوبی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در اصفهان خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: بحمد ا… در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شرایط برای حضور و مشارکت همه اقشار و آحاد مردم جهت انتخاب شخص اصلح و همچنین نامزدی در انتخابات، فراهم است.

وی  با بیان اینکه امسال فرآیند برگزاری انتخابات دستخوش تغییراتی شده است، اظهار داشت: بخشی از این تغییرات ازجمله پیش ثبت نام، ثبت نام الکترونیکی، اضافه شدن ۵ سال سابقه آموزشی، پژوهشی، علمی، اجرایی و اقتصادی، اجرا شده و مابقی در آینده اجرایی خواهد شد.

فرماندار اصفهان مشارکت حداکثری در انتخابات را حائز اهمیت دانست و افزود: هموطنان ارامنه بایستی در راستای مشارکت حداکثری در هر دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تلاش کنند.

احمدی با تأکید بر لزوم رقابت در انتخابات، تصریح کرد: رقابت سالم در انتخابات یکی از راهبردهای مورد تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است که داوطلبان ارامنه نیز باید مورد توجه قرار دهند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + شش =