فرماندار اصفهان: حضور شهدای گمنام گامی مؤثر و توشه ای ارزشمند برای اتصال دل های مردم به سمت مسیر شهدا و ارزش های والای انقلاب اسلامی است

فرماندار اصفهان خواستار تشکیل کمیته دانش آموزی در سطح مدارس، مراکز دانشگاهی، مساجد، محلات و هیئات مذهبی به منظور برنامه ریزی هرچه بهتر برای استفاده از فیوضات این شهیدان شد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست ستاد برنامه ریزی و بزرگداشت مراسم تشییع شهدای گمنام، خاطرنشان کرد: هر موقع رسانه‌های بیگانه در کشور ما موج ناامیدی را منتشر می‌کنند، خداوند نور امیدی می‌فرستد تا به ملت امید دهد و انقلاب اسلامی را تقویت کند.

فرماندار اصفهان افزود: امسال در ایام شهادت حضرت زهرا (س) نیازمندیم دست خود را به سمت حضرت زهرا (س) و شهدای گمنام دراز کرده و از ایشان استمداد کنیم و بر این باور هستیم که شهدای گمنام می توانند تحول ایجاد کنند.

احمدی عنوان کرد: حضور شهدا گامی موثر و توشه ای ارزشمند برای اتصال دلهای مردم به سمت مسیر شهدا و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی است.

وی همچنین خواستار تشکیل کمیته دانش آموزی در سطح مدارس، مراکز دانشگاهی، مساجد، محلات و هیئات مذهبی به منظور برنامه ریزی هرچه بهتر برای استفاده از فیوضات این شهیدان شد.

سرهنگ پاسدار «محمد رضایی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان نیز در این نشست، با اشاره به نامگذاری سالروز شهادت حضرت زهرا (س) به عنوان روز «شهید گمنام»، اظهار داشت: پیش از این تشییع شهدای گمنام در ۲ مناسبت سالروز شهادت امام صادق (عو شهادت حضرت زهرا (س) انجام می‌شد ولی با نامگذاری روز شهادت حضرت زهرا (س) به عنوان روز شهید گمنام هر ساله در این روز تشییع شهدای گمنام به صورت کشوری انجام می‌شود.

 وی اضافه کرد: همزمان با شب شهادت حضرت زهرا (س) مراسم وداع با شهدا در شهر اصفهان انجام خواهد شد و در صبح روز شهادت نیز پیکر ۱۲ شهید در اصفهان تشییع می‌شود.

سرهنگ رضایی خاطرنشان کرد: بعد از تشییع شهدا در اصفهان پنج شهید برای تدفین به شهرهای کاشان، فلاورجان، جرقویه، فریدونشهر و شاهین شهر منتقل خواهند شد و هفت شهید دیگر در شهر اصفهان در مرکز صدا و سیما، تیپ ۴۴ و ۵۵ توپخانه ارتش و همچنین چهار پارک شهید رجایی، قلمستان، لاله و گل محمدی تدفین خواهند شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =