فرماندار اصفهان: هرکجا که از نقطه نظرات تشکل ها بهره گرفته ایم، در تصمیمات اجرایی موفق بوده ایم

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اقدامات دستی روزانه که انجام می شود، احصاء و جمع بندی و در سامانه الکترونیکی بارگذاری گردد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی، فرماندار اصفهان در جلسه ساماندهی میادین میوه و تره بار اصفهان، خاطرنشان کرد: برگزاری مستمر جلسات مربوط به ساماندهی میادین میوه و تره بار با دستورکارهای مختلف به طور مجزا بسیار حائز اهمیت است و بایستی با دقت و قوت بیشتری ادامه یابد.

فرماندار اصفهان با اشاره به سامانه الکترونیکی ورود و خروج کالا به میادین میوه و تره بار، افزود: باید براساس واقعیت های موجود، هدف از الکترونیکی کردن و تشکیل سامانه برای میادین میوه و تره بار را مشخص و در این راستا برنامه ریزی نماییم.

احمدی تأکید کرد: نگاه ما به این سامانه و نرم افزار نگاه سلبی نباشد بلکه تلاش کنیم با توجیه و اقناع سازی، صنوف و گروه های مختلف شغلی را همراه کنیم.

وی تصریح کرد: ما زمانی در الکترونیکی کردن میادین میوه و تره بار موفق می شویم که موضوع را به طور جامع و از مبدا تا مرحله توزیع در نظر بگیریم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

فرماندار اصفهان افزود: کارگروهی با حضور دستگاه های ذی ربط و با مدیریت سازمان میادین میوه و تره بار و نظارت جهاد کشاورزی با نگاه جامع به موضوع تشکیل و آنچه را که می خواهیم و یا عرضه می کنیم، پیگیری نماییم.

احمدی با اشاره به احصاء فرآیندهای دستی به منظور الکترونیکی کردن ورود و خروج کالا به میادین میوه و تره بار، عنوان کرد: اقدامات دستی روزانه که انجام می شود، احصاء و جمع بندی و در سامانه الکترونیکی بارگذاری گردد.

وی خاطرنشان کرد: هرکجا که ما از تشکل های مرتبط و یا نقطه نظرات آنها بهره گرفته ایم، در تصمیمات اجرایی موفق بوده ایم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 19 =