فرماندار اصفهان: هنر بسیج شناسایی ظرفیت های خوب مردمی است

در نمایشگاه به توان مردم، خدمات، فعالیت‌ها و دستاورد‌های بسیج در عرصه‌های مختلف از جمله اقتصاد مقاومتی، توسعه و پیشرفت، ورزش، مباحث فرهنگی، اجتماعی، علمی، پژوهشی و فضای مجازی در ۳۱ غرفه به نمایش گذاشته شده است.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه به توان مردم با بیان اینکه بین مردم ظرفیت‌های فو‌ق‌العاده بالایی وجود دارد و هنر بسیج شناسایی این ظرفیت‌هاست، گفت: انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی(ره) شکل گرفت و با همت و حضور گسترده مردم پیروز شد و رمز ادامه این مسیر و رسیدن به قله هم منوط به تبعیت از ولی امر مسلمین و منوط به استفاده از ظرفیت‌های فوق‌العاده مردم است.

فرماندار اصفهان افزود: نمایشگاه به توان مردم مصداق بارزی از ارتباط مردم با انقلاب اسلامی و حضور مردم در صحنه های مختلف است.

احمدی با بیان اینکه بسیج از بطن مردم شکل گرفته و با عشق به مردم خدمت می کند، عنوان کرد: این نمایشگاه نشان دهنده موفقیت های بسیج با استفاده از ظرفیت های خوب مردمی در کاهش آسیب های اجتماعی است

وی افزود: فراگیر و عمومی کردن ورزش توسط بسیج در محلات برای مردم باعث کاهش آسیب ها، بیماری ها و ارتقاء سلامت جامعه می شود.

فرماندار اصفهان با اشاره به موفقیت  های بسیج در علم آموزی نیز گفت: فعالیت بسیج در زمینه های علمی، شناسایی و جمع آوری نخبگان و علم آموزی در بین جوانان، از دیگر آثار ارزشمندی است که بیانگر تشکیل بسیج از بدنه مردم و اینکه بسیج خادم مردم است.

گفتنی است، در نمایشگاه به توان مردم، خدمات، فعالیت‌ها و دستاورد‌های بسیج در عرصه‌های مختلف از جمله اقتصاد مقاومتی، توسعه و پیشرفت، ورزش، مباحث فرهنگی، اجتماعی، علمی، پژوهشی و فضای مجازی در ۳۱ غرفه به نمایش گذاشته شده است.

لازم به ذکر است، این نمایشگاه تا دوم آذر ماه از ساعت ۸:۳۰ صبح لغایت ۲۱ در سالن بسیج ناحیه مقاومت بسیج حضرت امام صادق (ع) واقع در خیابان پاسداران اصفهان پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =