فرماندار اصفهان: پیش بینی می کنیم انتخابات در اصفهان رقابتی باشد

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی، فرماندار اصفهان در جلسه مشترک رابطین کمیته مشارکت مناطق بیست گانه انتخابات با معاونین فرهنگی-اجتماعی شهرداری های مناطق، معاونین پرورشی نواحی آموزش و پرورش و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج، اظهار داشت: انتخابات یازده اسفند ماه برگزار می شود، انتخابات در مقطعی حساس و سرنوشت ساز […]

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی، فرماندار اصفهان در جلسه مشترک رابطین کمیته مشارکت مناطق بیست گانه انتخابات با معاونین فرهنگی-اجتماعی شهرداری های مناطق، معاونین پرورشی نواحی آموزش و پرورش و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج، اظهار داشت: انتخابات یازده اسفند ماه برگزار می شود، انتخابات در مقطعی حساس و سرنوشت ساز است.

وی افزود : دشمنان در مقاطع مختلف تلاش کردند که مردم پای صندوق رای نیایند، در زمان جنگ صدام گفت شهرها را بمب باران می‌کنم تا مردم در انتخابات شرکت نکنند، روزی القابی به کار برده شد تا سلامت انتخابات دچار تردید شود، دشمنان هرروز به طریقی تلاش کردند انتخابات با حضور کمرنگ مردم برگزار شود.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ایستادند که انتخابات در هر مقطعی بدون تاخیر برگزار شود زیرا جمهوری اسلامی ایران بر اساس مردم سالاری دینی پایه گذاری شده است، افزود: امروز نیاز به سلاح بصیرت و جهاد تبیین برای مقابله با دشمن داریم مردم قوی‌تر از سال‌های گذشته در مناسبت‌های مهم بعد از اتفاقات ۱۴۰۱ شرکت کردند، امیدوار به برگزاری باشکوه انتخابات هستیم.

احمدی ادامه داد: تلاش و مجاهدت مسؤولین برای رفع آلودگی، خشکسالی ،فرونشست و همچنین ایجاد اشتغال، تقویت اقتصاد و سایر مسائل در دستور کار دولت است.

وی گفت: تکلیف ما این است که با هم افزایی و همدلی دست به دست هم دهیم و برای تبیین تلاش ویژه نماییم.

فرماندار اصفهان بیان کرد: پیش بینی می‌کنم انتخابات اصفهان رقابتی است، به این دلیل که فرایندهای انتخابات شفاف و چشمان مردم ناظر برگزاری آن است همچون گذشته انتخابات با سلامت کامل برگزار خواهد شد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 5 =