دیدار فرماندار اصفهان با خانواده شهید مدافع امنیت محمد احسان شفیعی

شهید مدافع وطن محمد احسان شفیعی از کارکنان انتظامی کلانتری ۱۶ شهرستان اصفهان، روز جمعه ۲۷ مرداد ماه بر اثر درگیری مسلحانه با قاتل یک شهروند مجروح و فردای آن روز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق رئیس شورای اسلامی شهرستان، شهردار منطقه ۱۲ و رئیس بنیاد شهید منطقه ۱ اصفهان با حضور در منزل شهید مدافع امنیت محمد احسان شفیعی واقع در منطقه ۱۲ اصفهان، از نزدیک با والدین این شهید عالیقدر دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار اصفهان در این دیدار، با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد: حفظ، پیشرفت و تعالی کشور ما درگرو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال آن به نسل های آینده است.

احمدی افزود: هرچه که ما داریم مدیون خون شهدای والامقام و ایثار و فداکاری خانواده های آنان است و باید با جدیت راه و مسیر آنها را ادامه دهیم.

وی  با اشاره به انتخابات یازدهم اسفند ماه، افزود: دشمنان درصدد کمرنگ برگزار شدن انتخابات یازدهم اسفند هستند، چراکه حضور و هر رأی مردم در انتخابات پاسداشت خون شهدا و باعث تداوم مسیر آنها خواهد بود.

گفتنی است، شهید مدافع وطن محمد احسان شفیعی از کارکنان انتظامی کلانتری ۱۶ شهرستان اصفهان، روز جمعه ۲۷ مرداد ماه بر اثر درگیری مسلحانه با قاتل یک شهروند مجروح و فردای آن روز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دو =