فرماندار اصفهان: از ظرفیت های خوب موجود در مناطق برای مشارکت حداکثری در انتخابات استفاده شود

فرماندار اصفهان تصریح کرد: همه اقشار، اصناف و دلسوزان انقلاب بایستی فعال شوند و جریان سازی تبلیغی و تبیینی در راستای انتخابات در اصفهان ایجاد گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه رابطین کمیته مشارکت های همگانی مناطق ۲۰گانه انتخابات و رابطین جبهه فرهنگی اصفهان که پیرامون هم اندیشی برای مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار گردید، با اشاره به ظرفیت های خوب موجود در مناطق و ضرورت بهره گیری از این ظرفیت ها، خاطرنشان کرد: همگرایی و هم افزایی در برنامه ها باعث مشارکت حداکثری در انتخابات خواهد شد.

فرماندار اصفهان افزود: با بهره گیری از ظرفیت خوب اعتکاف ایام البیض ماه مبارک رجب و همچنین و اعیاد رجبیه می توانیم بستر لازم را برای افزایش مشارکت در انتخابات فراهم سازیم.

احمدی تصریح کرد: همه اقشار، اصناف و دلسوزان انقلاب بایستی فعال شوند و جریان سازی تبلیغی و تبیینی در راستای انتخابات در اصفهان ایجاد گردد.

وی عنوان کرد: کمیته مشارکت در مناطق با استفاده از ظرفیت های خوب موجود در هر منطقه نسبت به افزایش مشارکت در انتخابات اقدام نماید.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 9 =