فرماندار اصفهان تأکید کرد: دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی که منادیان اقامه نماز هستند، باید منادیان انتخابات نیز باشند

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ستاد اقامه نماز و دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی نسبت به اجرایی و عملیاتی کردن طرح منادیان انتخابات از طریق افراد تأثیرپذیر در کمیته مشارکت های همگانی دستگاه های اجرایی اقدام نمایند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در سومین گردهمایی فصلی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی و مراکز صنعتی استان که پیرامون سامانه سجاده و نحوه بارگذاری گزارشات سال جاری، برنامه ۵ساله دستگاه ها و بومی سازی برنامه ها و بررسی وضعیت اقامه نماز و برنامه های مربوط به آن در دستگاه های اجرایی برگزار شد، با اشاره به اهمیت اقامه نماز و اهتمام ویژه به این فریضه الهی، تصریح کرد: رسیدگی به امور طلاب به عنوان سربازان آقا امام زمان (عج) که مظلومانه خدمت می کنند، از وظایف همگان است.

فرماندار اصفهان افزود: براساس برآوردهای صورت گرفته، حضور مدیران در نمازهای جماعت و ارائه پیشنهادات و ابتکارات جدید مشوقی برای حضور پرشور پرسنل برای اقامه این فریضه الهی است و پیشنیاز آن توجه به مسائل معنوی و عبادی کارکنان است.

احمدی با بیان اینکه ۴۰۰ گروه شغلی توسط کمیته مشارکت های همگانی تعریف شده است، عنوان کرد: یکی از مصادیق بارز افزایش مشارکت در انتخابات، شناسایی ظرفیت ۴۰۰ گروه شغلی مرتبط با دستگاه های اجرایی بوده که می توانیم از ۳ طریق مجازی، مکتوب و حضوری با این ۴۰۰ گروه شغلی و مجموعه های مردمی ارتباط برقرار نماییم و مدیران دستگاه های اجرایی در این زمینه برای مشارکت حداکثری در انتخابات دخیل هستند.

وی افزود: امسال با اصلاح قانون انتخابات، ظرفیت های جدیدی ایجاد شده و برای اخذ رأی صرفا کد ملی کافی است و نیازی به شناسنامه نیست.

فرماندار اصفهان در ادامه گفت: قانون دستگاه های اجرایی را ملزم کرده است که امکانات دولتی را به صورت عادلانه در اختیار داوطلبان و کاندیداها قرار دهند که ان شاء الله با پیگیری هایی که انجام می دهیم عملیاتی و اجرایی گردد.

احمدی اظهار داشت: دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی می توانند با حضور کاندیداها فضایی را در دستگاه های اجرایی ایجاد کنند و شورآفرین باشند.

وی با تأکید بر اینکه دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی باید منادی انتخابات باشند، افزود: ستاد اقامه نماز و دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی نسبت به اجرایی و عملیاتی کردن طرح منادیان انتخابات از طریق افراد تأثیرپذیر در کمیته مشارکت های همگانی دستگاه های اجرایی اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =