فرماندار اصفهان تولیدات مختلف در فضای مجازی و رسانه ای پیرامون اهمیت انتخابات را بسیار حائز اهمیت دانست

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجموعه های مختلف شهرداری با برنامه ریزی دقیق و با مشارکت دیگر اقشار و دستگاه های اجرایی نسبت به تعریف و تعیین رویدادهای مناسب به عنوان جشن انتخاباتی در روز یازده اسفند اقدام نمایند

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، نشست مشترک کمیته مشارکت های همگانی با معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، تفریحی و ورزشی شهرداری و نواحی بسیج حضرت امام صادق، امام علی و امام رضا (علیهم السلام)، با حضور فرماندار اصفهان پیرامون بسترسازی به منظور مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این نشست، تأکید کرد: مجموعه های مختلف شهرداری با برنامه ریزی دقیق و با مشارکت دیگر اقشار و دستگاه های اجرایی نسبت به تعریف و تعیین رویدادهای مناسب به عنوان جشن انتخاباتی در روز یازده اسفند اقدام نمایند و بستر لازم را برای مشارکت حداکثری فراهم سازند.

فرماندار اصفهان افزود: نواحی مقاومت بسیج حضرت امام صادق، امام علی و امام رضا (علیهم السلام) با ارتباط بین پایگاه های مقاومت بسیج برادران، خواهران، واحدهای بسیج دانش آموزی و نخبگان و مؤثرین اقدامات مثبت و برنامه های خوبی را متناسب با هر محله انجام داده اند و شبکه سازی های لازم نیز انجام شده که شایسته تقدیر است و این روند بایستی ادامه یابد.

احمدی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «همه باید منادی انتخابات باشند»، تصریح کرد: تولیدات مختلف در فضای رسانه ای و مجازی و هم افزایی معاونین فرهنگی مناطق با بسیج برای پیشبرد بهتر امور، از اهمیت ویژه ای برخوردار است که بایستی برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

وی افزود: ان شاء الله با همکاری دستگاه های اجرایی و مشارکت همگانی بتوانیم انتخاباتی باشکوه برگزار کنیم و نقشه های شوم دشمنان کشور را با کمرنگ نشان دادن اقدامات مثبت انجام شده دولت برای ایجاد یأس و ناامیدی در مردم برملا سازیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =