فرماندار اصفهان: دستگاه های اجرایی بایستی در روز انتخابات برنامه های ابتکاری و خلاقانه داشته باشند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مخاطبین دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی می توانند نقش مؤثری در افزایش مشارکت در انتخابات داشته باشند که بایستی با ظرفیت شناسی و ارتباط صحیح با آنها این بستر را فراهم سازیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست کمیته مشارکت همگانی انتخابات با برخی از دستگاه های اجرایی شهرستان، با بیان اینکه هرچه به زمان برگزاری انتخابات نزدیکتر می شویم با بمب باران تبلیغاتی جدی تری از سوی دشمنان مواجه خواهیم شد، خاطرنشان کرد: مردم ما با حضور پرشور در انتخابات یازدهم اسفندماه بمب باران رسانه ای دشمنان، القا نا امیدی، کتمان خدمات دولت و نظام و بزرگ نمایی مشکلات که جزء سیاست های رسانه ای دشمن است را با جدیت پاسخ خواهند داد.
فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه دستگاه های اجرایی بایستی برای مخاطبین و جامعه هدف خود، جلسات اقناعی و توجیهی پیرامون اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار و آنها را از نقشه شوم دشمنان آگاه کنند، افزود: علیرغم اینکه دشمنان علاقمند به تعالی کشور ما نیستد، ما نسبت به سرنوشت این کشور مسئولیت داریم، از این رو شرکت در انتخابات و تک تک آراء مردم باعث تعالی کشورمان می شود و هر کس می تواند در سرنوشت خود و آینده کشور سهیم باشد.
احمدی با بیان اینکه افزایش مشارکت در انتخابات مستلزم شبکه سازی و شبکه سازی مستلزم ظرفیت شناسی است، عنوان کرد: مخاطبین دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی می توانند نقش مؤثری در افزایش مشارکت در انتخابات داشته باشند که بایستی با ظرفیت شناسی و ارتباط صحیح با آنها این بستر را فراهم سازیم.
وی با بیان اینکه ما نیازمند ابتکار عمل در برگزاری انتخابات هستیم، تصریح کرد: دستگاه های اجرایی بایستی در روز انتخابات، ابتکار عمل و خلاقیت داشته باشند و از برنامه های ابتکاری در این روز استفاده کنند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =