فرماندار اصفهان: ما نیازمند هدایت، حمایت و نظارت ائمه جمعه در موضوعات مختلف هستیم

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ائمه جمعه با بهره گیری از ظرفیت های خوب موجود، قرارگاه مشارکت و طرح منادیان انتخابات را در مناطقی که حضور دارند، تشکیل دهند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست کمیته مشارکت های همگانی انتخابات که با حضور مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه اصفهان و ائمه جمعه شهرهای بهارستان، قهجاورستان، خوراسگان، سپاهان شهر، ملک شهر و رهنان برگزار شد، با اشاره به پیش بینی افزایش مشارکت همگانی در انتخابات یازدهم اسفند ماه، اظهار داشت: رقابتی شدن، اخذ رأی بدون نیاز به شناسنامه و صرفا با کد ملی و پیگیری مشارکت همگانی در ۴۰۰ گروه شغلی، ازجمله اهم اقدامات انجام شده و زمینه ساز افزایش مشارکت همگانی در انتخابات یازدهم اسفند ماه خواهد بود.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه ما نیازمند هدایت، حمایت و نظارت ائمه جمعه در موضوعات مختلف هستیم، افزود: ائمه جمعه با بهره گیری از ظرفیت های خوب موجود، قرارگاه مشارکت و طرح منادیان انتخابات را در مناطقی که حضور دارند، تشکیل دهند.

احمدی تأکید کرد: ما باید به کمبودها، پیشرفت ها و راهکارها بپردازیم و با هماهنگی لازم نسبت به برپایی میز خدمت در محل نماز جمعه در جهت رفع مشکلات مردم اقدام نماییم.

 

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =