فرماندار اصفهان: مجموعه های شهرداری نسبت به فعال کردن کمیته مشارکت همگانی در سازمان خود اقدام نمایند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اقدامات رسانه ای مجموعه های شهرداری در حوزه های مجازی و تبلیغات محیطی قابل تعمیم است که می توانی در شهرهای دیگر نیز از آنها استفاده کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست کمیته مشارکت همگانی با مجموعه های مختلف شهرداری اصفهان، تأکید کرد: سازمان های مختلف شهرداری نسبت به فعال کردن کمیته مشارکت همگانی در دستگاه های خود اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: اقدامات رسانه ای مجموعه های شهرداری در حوزه های مجازی و تبلیغات محیطی قابل تعمیم است که می توانی در شهرهای دیگر نیز از آنها استفاده کنیم.

احمدی با اشاره به اهمیت آموزش در برگزاری انتخابات، عنوان کرد: ما نیاز به آموزش برای اجرای انتخابات داریم و مجموعه های شهرداری نسبت به تعیین اماکنی جهت آموزش اجرای انتخابات اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =