نشست فرماندار اصفهان با بانوان شاغل در فرمانداری

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: نامگذاری سالروز بهترین بانوی عالم حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان روز «زن و مادر» بیانگر این است که پیشرفت جامعه، تعالی کشور و موفقیت در عرصه های مختلف منوط به توجه به بانوان و بهره گیری از ظرفیت های خوب آنها در بخش های مختلف است.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با بانوان شاغل در فرمانداری، ضمن تبریک خجسته ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، خاطرنشان کرد: نامگذاری سالروز بهترین بانوی عالم حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان روز «زن و مادر» بیانگر این است که پیشرفت جامعه، تعالی کشور و موفقیت در عرصه های مختلف منوط به توجه به بانوان و بهره گیری از ظرفیت های خوب آنها در بخش های مختلف است.

فرماندار اصفهان با اشاره به ویژگی های سیاسی، اجتماعی، ولایتمداری، حضور در عرصه های مختلف، نقش همسرداری و مادری حضرت زهرا (س) ، افزود: حضرت زهرا (س) به دلیل ویژگی های رفتاری سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بهترین اسوه و الگو برای بانوان و حتی برای آقایان هستند.

احمدی تصریح کرد: همدلی و همکاری افراد برای خدمت به جامعه، رعایت شئونات دینی، ایستادگی پای آرمان های دینی و انقلابی، از مصادیق بارز برای خشنودی حضرت زهرا (س) است.

وی به دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نیز اشاره کرد و گفت: بایستی با همدلی و همکاری یکدیگر انتخاباتی با شکوه، با مشارکت حداکثری و در تراز مردم اصفهان برگزار نماییم.

گفتنی است، در پایان، با حضور فرماندار اصفهان، از بانوان شاغل در فرمانداری تقدیر شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − سه =