نشست مشترک مسئولان ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات با رابطین نمایندگان فرماندار با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست مشترک مسئولان ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات با نمایندگان فرماندار، با بیان اینکه هر کاندیدا به ازای هر ۵ شعبه می تواند یک نماینده داشته باشد، اظهار داشت: اطلاعات اعضای شعب بایستی طبق جدول زمان بندی تا مهلت تعیین شده وارد سامانه و […]

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست مشترک مسئولان ستادهای مناطق ۲۰گانه انتخابات با نمایندگان فرماندار، با بیان اینکه هر کاندیدا به ازای هر ۵ شعبه می تواند یک نماینده داشته باشد، اظهار داشت: اطلاعات اعضای شعب بایستی طبق جدول زمان بندی تا مهلت تعیین شده وارد سامانه و ثبت گردد، از این رو آمادگی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: براساس قانون، دستگاه های دولتی ملزم هستند امکانات خود را به طور عادلانه در اختیار داوطلبان قرار دهند.

احمدی در ارتباط بر خط با مسئولان فناوری اطلاعات مناطق ۲۰ گانه انتخابات شهرستان تصریح کرد: نواقص و مشکلات موجود در حوزه مخابرات و فناوری اطلاعات در مناطق جمع بندی شود تا اقدامات و هماهنگی های لازم جهت رفع آنها صورت پذیرد.

وی با اشاره به اهمیت انتخاب اعضای شعب تأکید کرد: حتی الامکان اعضای شعب از خود محل و معتمدین انتخاب شوند و هیچگونه نسبت و یا وابستگی با داوطلبان نداشته باشند.

فرماندار اصفهان افزود: نمایندگان فرماندار در مناطق و شعب اخذ رأی باید ضوابط شرعی را رعایت کنند.

احمدی با اشاره به وظایف مسئولان ستادهای مناطق و نمایندگان فرماندار گفت: بسترسازی، هماهنگی، پیگیری، پشتیبانی و اجرا، ازجمله وظایف مسئولان ستادهای مناطق و انجام فرآیندهای انتخابات و تعامل و هماهنگی با مسئولان ستادهای مناطق، نیز ازجمله وظایف نمایندگان فرماندار است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

وی با بیان اینکه هرچه به زمان انتخابات نزدیک تر می شویم با بمب باران تبلیغاتی و رسانه ای بیشتری از سوی دشمنان مواجه خواهیم شد، افزود: مسئولان ستادهای مناطق و نمایندگان فرماندار باید به طور محله به محله موضوع مشارکت همگانی در انتخابات را پیگیری کنند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

وزیر کشور عنوان کرد: کسی نباید امنیت روانی مردم را با اخبار دروغین و شایعات مخدوش کند، امروز زمینه بسیار خوبی برای رقابت وجود دارد و ۱۵ هزار نفر برای مجلس شورای اسلامی تأیید صلاحیت شده‌اند که بی سابقه است.

۲۸ بهمن ۱۴۰۲

مؤمنی عنوان کرد: ساماندهی انتخاباتی به صورت منطقه به منطقه، شعبه به شعبه، انفرادی ‌و تخصصی/ پیگیری ماموریت ها به صورت بازآموزی، تمرین و مانور در مهلت باقی مانده تا انتخابات انجام می شود.

۲۴ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =