پیام تبریک فرماندار اصفهان به مناسبت خجسته میلاد باسعادت حضرت عیسی بن مریم (ع)

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت پیامبر صلح و دوستی، حضرت عیسی بن مریم (ع) و آغاز سال نو میلادی را به هموطنان و همشهریان مسیجی تبریک گفت.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت پیامبر صلح و دوستی، حضرت عیسی بن مریم (ع) و آغاز سال نو میلادی را به هموطنان و همشهریان مسیجی تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

اصفهان این خطه ی همیشه جاوید هنر و اندیشه و دانشنامه فرهنگ، تمدن، تاریخ، هنر و معنویت ایران زمین، در طول تاریخ میراث دار ارزشمند همزیستی مسالمت آمیز ادیان توحیدی بوده است .

اصل تعامل و گفت و گوی پیروان ادیان الهی جهت نیل به آرمان ها و اهداف والای پیامبران بزرگی مانند حضرت عیسی (ع) اجتناب ناپذیر بوده و میلاد این پیامبر رحمت و سعادت، فرصتی ارزشمند برای طنین سرود سربلندی بشریت توسط خیرخواهان و نفی کنندگان جهل و خشونت جهان در برابر خودکامگان و سلطه طلبان عالم است.

بی شک، تلاش برای بسط پیام و برانگیختن وجدان انسان ها جهت پیروی از انبیای الهی و گفت و گوی پیروان ادیان بزرگ الهی و احترام به صلح مبتنی بر عدالت در شرایط کنونی جهان، وظیفه بزرگ همه پیروان راستین پیامبران آسمانی خواهد بود.

بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران مسیحی، خجسته میلاد باسعادت حضرت عیسی مسیح (ع) پیامبر توحید، صلح و مودت و اسطوره ی صبر و شکیبایی و نیز آغاز سال نوی میلادی را به عموم پیروان پاک نهاد آن پیامبر عظیم الشان تبریک عرض نموده، موفقیت و سربلندی پیروان پیامبران بزرگ الهی را از درگاه ایزد یکتا خواستارم.

                                                                                                            محمدعلی احمدی

                                                                                                فرماندار اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =