پیام تبریک فرماندار اصفهان به مناسبت خجسته میلاد سراسر نور و برکت حضرت فاطمه زهرا (س)

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد سراسر نور و برکت دخت نبی مکرم اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) را به تمامی زنان و مادران شهرستان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت سراسر نور و برکت دخت مکرم نبی اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و تقارن این روز خجسته با سالروز میلاد باسعادت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را به تمام زنان و مادران شهرستان اصفهان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

زن مربی بشریت است و کانون تربیت بدون این مربی شایسته، رنگ سعادت نخواهد دید. زن مسلمان ایرانی در دنیای امروز رسالتی عظیم بر عهده دارد و به عنوان الگوی زنان جهان باید پیام متعالی خود را در عرصه های مختلف به گوش جهانیان برساند و در راه فرزانگی، علم، خودسازی معنوی و اخلاقی بکوشد.

بی شک، نامگذاری سالروز ولادت سراسر نور و برکت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان روز زن و مادر، انتخاب زیباترین، متعالی ترین  و مقدس ترین الگو برای زنان مسلمان  جهان است .

اینجانب فرارسیدن ولادت دخت مکرم نبی گرامی اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین تقارن این روز خجسته با سالروز میلاد باسعادت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را به تمام مادران و بانوان سرافراز شهرستان اصفهان تبریک عرض نموده و امیدوارم با تأسی از سیره ائمه معصومین (ع) و پیروی از رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، شاهد نقش موثر زنان در دفع هجمه های فرهنگی دشمنان این مرز و بوم باشیم.

                                                                                                                      محمدعلی احمدی

                                                                                                            فرماندار اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت که به همت دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان برگزار شد، یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: شهید آیت الله رئیسی انتظارات و مطالبات مردم و شاخص های رئیس جمهور بعدی ملت و رقابت های انتخاباتی را افزایش دادند .

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در صدا و سیمای مرکز اصفهان، یاد و خاطره سید الشهدای خدمت و یاران شهیدشان را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + یازده =