پیام تبریک فرماندار اصفهان به مناسبت خجسته میلاد سراسر نور و برکت حضرت فاطمه زهرا (س)

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد سراسر نور و برکت دخت نبی مکرم اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) را به تمامی زنان و مادران شهرستان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت سراسر نور و برکت دخت مکرم نبی اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و تقارن این روز خجسته با سالروز میلاد باسعادت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را به تمام زنان و مادران شهرستان اصفهان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

زن مربی بشریت است و کانون تربیت بدون این مربی شایسته، رنگ سعادت نخواهد دید. زن مسلمان ایرانی در دنیای امروز رسالتی عظیم بر عهده دارد و به عنوان الگوی زنان جهان باید پیام متعالی خود را در عرصه های مختلف به گوش جهانیان برساند و در راه فرزانگی، علم، خودسازی معنوی و اخلاقی بکوشد.

بی شک، نامگذاری سالروز ولادت سراسر نور و برکت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان روز زن و مادر، انتخاب زیباترین، متعالی ترین  و مقدس ترین الگو برای زنان مسلمان  جهان است .

اینجانب فرارسیدن ولادت دخت مکرم نبی گرامی اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین تقارن این روز خجسته با سالروز میلاد باسعادت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را به تمام مادران و بانوان سرافراز شهرستان اصفهان تبریک عرض نموده و امیدوارم با تأسی از سیره ائمه معصومین (ع) و پیروی از رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، شاهد نقش موثر زنان در دفع هجمه های فرهنگی دشمنان این مرز و بوم باشیم.

                                                                                                                      محمدعلی احمدی

                                                                                                            فرماندار اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =