آموزش بیش از ۲۰۰۰ نفر از عوامل اجرایی انتخابات در فرمانداری اصفهان

مسئول کمیته آموزش کارگروه امور اجرایی مرکز حوزه انتخابیه اصفهان گفت: آموزش عوامل اجرایی انتخابات در سطح مناطق ۲۱ گانه مرکز حوزه انتخابیه اصفهان از ۱۴ بهمن ماه آغاز شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد سلیمانی صبح امروز در خصوص روند برگزاری آموزش عوامل اجرایی انتخابات پیش رو در حوزه انتخابیه اصفهان اظهار کرد: آموزش عوامل دست اندرکار برگزاری انتخابات اعم از رئیس شعبه، نایب رئیس، منشی، نماینده فرماندار و کاربران رایانه در سطح مناطق ۲۱ گانه مرکز حوزه انتخابیه اصفهان از ۱۴ بهمن ماه آغاز شده است.

مسئول کمیته آموزش کارگروه امور اجرایی مرکز حوزه انتخابیه اصفهان افزود: این برنامه های آموزشی تاکنون برای ۲۲۵ نفر از نمایندگان فرماندار با احتساب ۱۹ ساعت آموزش، یک هزار و ۴۷۵ نفر از عوامل اجرایی شامل رئیس، نائب رئیس و منشی با احتساب ۳۸ ساعت آموزش و همچنین ۵۸۱ نفر کاربر رایانه با احتساب ۲۶ ساعت آموزش در حوزه انتخابیه اصفهان در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه این آموزش ها با محتوای آشنایی با قانون انتخابات، آیین نامه اجرایی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به صورت تئوری ارائه شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه آموزش ها باید جنبه عملی نیز داشته باشد نحوه پلمپ کردن صندوق های اخذ رای، آشنایی با نحوه کارکرد دستگاه احراز هویت و تنظیم صورت جلسه برگزاری انتخابات نیز به صورت عملی توسط مربیان به عوامل اجرایی آموزش داده می شود.

سلیمانی تاکید کرد: تلاش شده آموزش ها به صورت کارگاهی و با توجه ویژه به بحث حضور و غیاب، برگزاری آزمون پایانی و نظرسنجی از دوره و مدرسین انجام شود.

وی ابراز کرد: در بازرسی از مناطق مختلف، شاهد اهتمام همه عوامل اجرایی و استقبال از برگزاری آموزش ها بوده ایم و با روندی که برنامه ریزی شده، تا پایان بهمن ماه آموزش ها در مناطق تکمیل خواهد شد.

مسئول کمیته آموزش کارگروه امور اجرایی مرکز حوزه انتخابیه اصفهان بیان کرد: امید است، با تلاش های صورت گرفته در امر آموزش زمینه تحقق راهبرد سلامت انتخابات به معنای واقعی کلمه در سطح شعب اخذ رای حوزه انتخابیه اصفهان فراهم شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت باسعادت حضرت مهدی موعود (عج) را که به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۵ اسفند ۱۴۰۲

در نشست فرماندار اصفهان با رابطین مناطق و نمایندگان فرماندار، ملزومات و بایدهای روز رای گیری در شعب اخذ رای مورد بررسی قرار گرفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت.

۳ اسفند ۱۴۰۲

نشست هم اندیشی رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی انتخابات ۱۱ اسفندماه در فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۵ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =