بررسی مشکلات بخش مرکزی و راهکارهای آن با حضور فرماندار اصفهان و دستگاه های اجرایی

در نشستی با حضور فرماندار اصفهان و دستگاه های اجرایی شهرستان، مشکلات بخش مرکزی و راهکارهای رفع آن، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، شب گذشته (یکشنبه) در نشستی با حضور فرماندار اصفهان و دستگاه های اجرایی شهرستان، مشکلات بخش مرکزی و راهکارهای رفع آن، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این نشست، ، اظهار داشت: به دنبال نشست های متعدد با دستگاه های اجرایی چندین مسئله پیرامون شهر زیار، قهجاورستان و ۸۲ روستا در بخش مرکزی احصاء گردید و مصوباتی نیز داشتیم که طبق اولویت بندی انجام شده، باید برنامه ریزی های لازم در راستای رفع آنها صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان افزود: دستگاه های اجرایی نسبت به انتخاب و معرفی مؤثرین و معتمدین جهت شرکت در جلسات مربوطه اقدام نمایند،، چراکه این مهم باعث افزایش مشارکت در انتخابات، و همچنین بیان مسائل توسط افراد نخبه و مؤثر، باعث رفع مشکلات و ارائه پیشنهادات جدید می شود.

احمدی تصریح کرد: مسائل مرتبط در حوزه مدیریت شهری به صورت جزء به جزء احصاء و جمع بندی گردد تا در جهت رفع آنها برنامه ریزی و پیگیری شود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 17 =