جلسه هم اندیشی درخصوص مشارکت ورزشکاران در انتخابات با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مجموعه ورزشی شهرداری با همکاری سازمان ورزش و جوانان در ۲۱ منطقه اصفهان در عرصه ورزش با بهره گیری از فضاها و ظرفیت های خوب موجود برای افزایش مشارکت در انتخابات نسبت به شبکه سازی، اقناع سازی، فعالیت های تبلیغی، مجازی و مکتوب، اقدام نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هم اندیشی درخصوص مشارکت ورزشکاران در انتخابات، با بیان اینکه ما با جنگ رسانه ای گسترده ای از سوی دشمنان برای یأس و ناامیدی و کاهش مشارکت همگانی در انتخابات مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: هرچه به زمان برگزاری انتخابات نزدیکتر می شویم، دشمنان با شگفتی سازی های بی پایه و اساس در حوزه های امنیتی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و روانی درصدد تحت تأثیر قرار دادن موفقیت ها و پیشرفت های کشور ما هستند از این رو ما در روزهای آینده بایستی آمادگی لازم را برای شگفتی های منفی دشمن داشته باشیم و برای ایجاد شگفتی های مثبت نیز برنامه ریزی نماییم.

فرماندار اصفهان افزود: با اطمینان قلبی و امید به دعا و جهاد تبیین حضرت آقا (مدظله العالی)، اقدامات مثبت و مؤثر صورت گرفته در حوزه مشارکت همگانی و بهره گیری از ظرفیت های قانونی موجود همچون عدم الزام به ارائه شناسنامه و اخذ رأی صرفا با کد ملی، ظرفیت تبلیغاتی ایجاد شده توسط صدا و سیما برای نامزدها و ظرفیت خوب قرار گرفتن امکانات دستگاه های دولتی در اختیار نامزدها، ان شاء الله انتخاباتی با مشارکت حداکثری و حضور پرشور پای صندوق های اخذ رأی خواهیم داشت.

احمدی تصریح کرد: مجموعه ورزشی شهرداری با همکاری سازمان ورزش و جوانان در ۲۱ منطقه اصفهان در عرصه ورزش با بهره گیری از فضاها و ظرفیت های خوب موجود برای افزایش مشارکت در انتخابات نسبت به شبکه سازی، اقناع سازی، فعالیت های تبلیغی، مجازی و مکتوب، اقدام نمایند.

وی افزود: شهرداری با همکاری سازمان ورزش و جوانان نسبت به ایجاد ابتکار و خلاقیت  و تعریف رویدادهای ورزشی تحت عنوان جشن انتخابات در میدان تاریخی حضرت امام (ره) و هر یک از ۲۱منطقه اصفهان در روز برگزاری انتخابات برنامه ریزی نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یک =