جلسه هم اندیشی مربیان آموزش و سرگروه های رایانه منطقه ۱۴ اصفهان برگزار شد

مسئول کمیته آموزش کارگروه امور اجرایی انتخابات شهرستان اصفهان گفت: جلسه هم اندیشی ۱۵ نفر از مربیان آموزش و سرگروه های رایانه در منطقه ۱۴ شهرستان اصفهان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد سلیمانی از برگزاری جلسه هم اندیشی مربیان آموزش و سرگروه های رایانه در منطقه ۱۴ شهرستان اصفهان خبر داد و اظهار کرد: این جلسه شامگاه گذشته با حضور ۱۵ نفر از رابطین و عوامل انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری این منطقه در مدرسه فرد قاسمی زینبیه برگزار شد.

مسئول کمیته آموزش کارگروه امور اجرایی انتخابات شهرستان اصفهان افزود: در این جلسه هماهنگی اجرایی و محتوایی لازم جهت برگزاری آموزش های عوامل اجرایی از جمله روسا، نایب رئیسان، کاربران رایانه و منشی های شعب اخذ رای منطقه ۱۴ انجام شد.

شایان ذکر است این آموزش ها از روز سه شنبه ۲۴ تا ۲۶ بهمن ماه در سطح منطقه ۱۴ برگزار خواهد شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =