فرماندار اصفهان از آمادگی کامل فرمانداری اصفهان برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری خبر داد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ۹۶۸ شعبه اخذ رأی برای انتخابات در اصفهان و ۴ شعبه اخذ رأی نیز برای اقلیت های مذهبی در شهرستان اصفهان و حوزه های فرعی مربوطه پیش بینی شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه نشست مشترک ستاد انتخابات استان و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان  در مصاحبه با صدا و سیمای مرکز اصفهان، هدف از برگزاری این نشست را ارائه گزارش از آمادگی شهرستان اصفهان برای برگزاری انتخابات، عنوان و خاطرنشان کرد: شهرستان اصفهان به ۲۱ منطقه برای انتخابات تقسیم شده که شامل مناطق شهری اصفهان و بهارستان و بخش مرکزی که شامل براآن شمالی، براآن جنوبی، و قهاب است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه ۹۶۸ شعبه اخذ رأی برای انتخابات در اصفهان و ۴ شعبه اخذ رأی نیز برای اقلیت های مذهبی در شهرستان اصفهان و حوزه های فرعی مربوطه پیش بینی شده است، افزود: تاکنون چینش اعضای شعب اخذ رأی انجام شده و آمادگی لازم برای ورود اطلاعات آنها در سامانه جامع انتخابات وجود دارد.

احمدی در ادامه گفت: ۹ کمیته در کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان تشکیل شده و در هر یک از مناطق ۲۱گانه اصفهان نیز ۵ کمیته مشارکت همگانی، فناوری اطلاعات، آموزش، پشتیبانی و امور اجرایی تشکیل شده که یکی از اصلی ترین آنها کمیته مشارکت همگانی است.

وی با اشاره به آمادگی کامل شهرستان اصفهان برای برگزاری انتخابات، تصریح کرد: مسئولین ستادهای مناطق و نمایندگان فرماندار در مناطق همه از بین مردم انتخاب شده اند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 20 =