فرماندار اصفهان از تعیین ۹۷۲ شعبه اخذ رأی برای انتخابات در شهرستان خبر داد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: بحمد الله با چینشی که انجام داده ایم، کار را به مناطق واگذار کرده ایم که در یک شبکه مردمی بسیار فعال و باانگیزه دنبال می شود و تاکنون موفقیت های بسیار خوبی نیز به دست آورده ایم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با هیأت اجرایی  انتخابات شهرستان، با اشاره به تعیین ۹۷۲ شعبه اخذ رأی برای انتخابات شهرستان اصفهان، عنوان کرد: با همکاری هیأت اجرایی انتخابات، ۹۶۸ شعبه اخذ رأی برای حوزه انتخابیه اصفهان، ۲ شعبه برای ارامنه، ۱ شعبه برای زرتشتیان و ۱ شعبه نیز برای کلیمیان پیش بینی و مصوب شده است.

فرماندار اصفهان افزود: براساس آراء دوره قبلی انتخابات، به جز نماینده فرماندار، هیأت بازرسی و ناظرین، تعداد اعضای شعب را ۵، ۷ و یا ۹ نفره تعیین کرده ایم.

احمدی تصریح کرد:  در این دوره از انتخابات، علاوه بر منطقه ۱۶ که شعبه سیار در آن مستقر خواهد شد، در دیگر مناطق نیز بنا به ضرورت در روز انتخابات شعبه سیار خواهیم داشت.

وی به تشکیل ۲۱ منطقه برای حوزه انتخابیه اصفهان اشاره کرد و گفت: بحمد الله با چینشی که انجام داده ایم، کار را به مناطق واگذار کرده ایم که در یک شبکه مردمی بسیار فعال و باانگیزه دنبال می شود و تاکنون موفقیت های بسیار خوبی نیز به دست آورده ایم.

فرماندار اصفهان با اشاره به جوان گرایی در چینش عوامل برگزاری انتخابات، افزود: میانگین سنی نمایندگان فرماندار و اعضای ستاد مناطق را نسبت به دوره های قبل، ۱۰ سال کاهش دادیم که این مهم باعث ایجاد ابتکار، انگیزه و تسریع در پیشبرد امور محوله شده است.

گفتنی است، در این نشست، دکتر طبیبی رئیس دفتر هیأت نظارت و عضو هیأت نظارت استان گزارشی از اقدامات هیأت نظارت ارائه نمود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =